5800 ekranı kırıldı yol göstericek ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
worry

worry

Üye
    Konu Sahibi
5800 ekranı kırıldı yol göstericek ?
telefonun üstüne düşünce içten kırıldı arkadaşlar istanbulda yaşıyorum teknosadan aldım sizce servise mi götürmelym kaç para alırlar ?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
telefonun üstüne düşünce içten kırıldı arkadaşlar istanbulda yaşıyorum teknosadan aldım sizce servise mi götürmelym kaç para alırlar ?

kullanıcı hatasına girebilir kardeşim yinede sen götür ama bence kullanıcı hatasına girer normal telefoncuya götürürsen işin içinden 50 milyondan aşşagı çıkamassın ekranı değişecek oda pahalı bi iş :oke:

worry

worry

Üye
    Konu Sahibi
sagol arkadaşm ilgilendigin için şimdi aklma geldi bi sigorta ypmştm alırken ona basvurucam :D

Barbo2

Barbo2

Üye
sigorta derken? Eger garantiden bahs ediyorsan garanti kapsamı dışında bi olay ekran çatlamaları geçersiz telefonu aldığınızda iyice okuyun garanti kapsamını ben okudum soka girdim yasadışı mùzik indırme filan hep takip altında diyor birde uluslararası hukuk tarafından yargılanmak dahi var içerikte teli satın aldınmı hepsini kabul etmiş oluyosun manyak bi olay şaştım kaldım nokıa sürekli ensemizde galiba ıphone gıbi her bi yaptığımızı kayıt ediyor büyük bir ihtimal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt