5800 ekranda görüntü var ama ekranda ısık yok. Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_reflex_

_reflex_

Üye
    Konu Sahibi
5800 ekranda görüntü var ama ekranda ısık yok. Yardım :(
telefonda görütü var. dkunmatik çalısıyor. telefonu açtım ama iletkenlerde de bi sorun göremedim. bilgisi olan arkadas varsa yardım bekliyorum. ekranda ve tuşlarda ışık yok. orjinal fw de flashladım. gene aynı.

_reflex_

_reflex_

Üye
    Konu Sahibi
telefonda görütü var. Dkunmatik çalısıyor. Telefonu açtım ama iletkenlerde de bi sorun göremedim. Bilgisi olan arkadas varsa yardım bekliyorum. Ekranda ve tuşlarda ışık yok. Orjinal fw de flashladım. Gene aynı.

yav bi yardım istedik kimseden ses yok

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ekranı degiştirmeyi dene derim.bende de ekranı tuş kilidi yapıp açtıktan sonra ekran çizgi çizgi oluyor.bu 5800 ın ekranı çok dandik.

_reflex_

_reflex_

Üye
    Konu Sahibi
yok reis yav daha dün oldu bu problem. şimdiye kadar böyle bişeyle karsılasmadım. başka tavsiyen var mı ? bak şu anda 5800 modemden nete baglanıyorum. ama ezbere :) nasıl olsa ovi suit açılınca tel pc suit moduna otomatik geciyo.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
aga cfw ler çipe zarar veriyo bilmionuz mu .şimdi yapın kolaysa

mangdaşire

mangdaşire

Üye
başka birşey gelmiyor aklıma.umarım yakın zamanda çözersin sorunu.:oke:

_reflex_

_reflex_

Üye
    Konu Sahibi
dün akşam kapattım teli bugun açtım. ama batarya yı da sökmüştüm. görüntü geldi ama 3 saniye .

kcsoft

kcsoft

Üye
bence servise götür elinde tam bozulursa üzülürsün servis herzaman garantidir.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
aga bende o birkez olmuştu ışık kontrolu die bir program var.ekran ışığını kapamıştım.ekran ışık hafif vardı ekrana tıklıom bişi olmuodu.teli kapatıp açtım.otomatik başlamadan kaldırdım

Sandrake

Sandrake

Üye
bence en iyisi servise götürmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt