5800 Dokunmatiğinde Garip Bir Sorun !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alsec_

Üye
    Konu Sahibi
5800 Dokunmatiğinde Garip Bir Sorun !
Öncelikle iyi geceler herkese...

1 hafta önce kadar dokunmatik ekran bozulduğu için yani içini temizler iken dokunmatiği sağlayan bandı kopardığım için telefonu yaptırmaya göndermiştim. Telefon bana bugün ulaştı; ancak çok garip bir sorun var. Telefonun (5800) dokunmatiği parmak ile hiç algılamıyor sadece tırnak ile algılıyor. Sizce sorun ne olabilir, parmak ile hiç algılamıyorken sadece tırnak ucu ile algılama yapıyor. Sizce neden böyledir?

Tekrardan herkese iyi geceler...

Samet.25

büyük ihtimal sistemden kaynaklı değil teknik kaynaklı yani tamircinin yaptıgı bi hata tamirciye gidip sorunu söyleyin

Erken55

Erken55

Üye
Dokunmatik Ekran Kalibrasyonu yapmayı dene, ekrana çok hassas bir şekilde dokun ve kalibrasyonu tamamla.

alsec_

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu beyler yardımcı olacak?​

Samet.25

kardes dediklerimizi yaptiysan olmadiysa teknik hata yani telefonun kablolardan filan tamirciye gotur yapamassa elden cikarmaya bak yapcak bisey yok

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Telefonu nerede tamir ettirdin bilmiyorum ama, böyle durumlarda tamir işini teknik servislerde yaptırmak gerekiyor..

En azından yaptıkları tamirin garantisi var.

Sıradan telefoncuya yaptırdığın tamir ertesi günü arıza verse, adam başından savıyor...

Samet.25

Telefonu nerede tamir ettirdin bilmiyorum ama, böyle durumlarda tamir işini teknik servislerde yaptırmak gerekiyor..

En azından yaptıkları tamirin garantisi var.

Sıradan telefoncuya yaptırdığın tamir ertesi günü arıza verse, adam başından savıyor...

aynen zaten adamlarin umrunda olmuyo parayi aldiktan sonra bozulmusmu bozulmamismi

kaoskaos2

Üye
dokunmatik kalitesizdir bn 15 tl ye almıstım oda öyleydi

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Sahte ekranlar çok kötü oluyor

tayo01

tayo01

Üye
Telefoncuya Verirsen Öle Olur adamın umrunda Olmaz Çinmalı Ekranı Yapıştırır Orjinalini Alır.
Başıma Çok Geldi. Kvk Pahalı ama telefon Geldiğinde 0 Gibi Oluyor.Ayrıca Kvk ya Tamir İçin Verdiysen Telefoncular Telefonunun açıldığını anlamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...