5800 bu hale geldi :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxipmaN

Üye
bugün c6-01le asphalt oynarken ekrana çok bastırdım çat diye bi ses geldi ama benimki daha insani bir harektti sanırım :d:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Benimki insanlik disi oylemi :p

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
usta onu nasıl becerdin siz bişediyimde inanın benim 5800 xm red halen ilk günkü gibi herşeyi tam hiç ekran değiştirmedim sadece dokunmatik eranın üzerindeki jelatin değiştirdim usb girişi kapa sağlam sim kart ve hafıza kartı girişi sağlam nazardeymesin kendim yaptığım cfw kulanıyorum 8gb hafıza kartım bile değişmedi orijinal ama bakın orijinal arka kapak 2tane hemde var daha ne olsun telefon alacaktım kendi cfw yaptım kulanıyorum waz geçtim tablet alıcam 1.299 samsung

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yaptirdim telefonu :) tas gibi oldu

• Beğen
Tepkiler: Joker
hikmet366

hikmet366

Üye
:) :) foto koysan

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Kardesimde :)

hikmet366

hikmet366

Üye
:D Hayırlı Olsun O zamn Sen ne Kullanıyorsun

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Atrix :)

djomerrr

Üye
işte böyle yapan zengin züppelerine acayip sinir oluyorum birader gücün telefonamı yetti ne :off:artıslik yapıyon burda

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
işte böyle yapan zengin züppelerine acayip sinir oluyorum birader gücün telefonamı yetti ne :off:artıslik yapıyon burda
zengin değilim ayrıca bu telefonu ve yeni telefonu kendim para biriktirerek aldım kimseden kuruş almadım bu bir anlık sinirle oldu ekrana vurunca düzeliyordu telefon bu sefer sinirle biraz sert vurdum ekranı kırıldı

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
geçmiş olsun yenisi hayırlı olsun :) canın sağolsun hakan miladı dolmuş boşver şeyin sağolsun androidin :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah haci :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt