5800 ara ara titremeler (seslideyken de mesaj sesi + titreme)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orkutay_uA

Üye
    Konu Sahibi
5800 ara ara titremeler (seslideyken de mesaj sesi + titreme)
Arkadaşlar telefonum dünden beri 10 ar 20 şer dakika aralıklarla titriyor.Sanki mesaj gelmiş gibi. (genele alınca mesaj sesi de geliyor gerçi) İşbu yüzden çok sinir olmaya başladım cıkarıyorum telefonu kabından açıyorum kilidini bakıyorum bir şey yok:hmmm.Madurum arkadaşlar yardım edin.:nono:

nalcam22

nalcam22

Üye
belki hücre yayını mesajı geliyordur hani operatörler tarihi gönderioya

orkutay_uA

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl kapatcam öyleyse 20 dakikada bir titriyor

nalcam22

nalcam22

Üye
mesajlar /ayarlar/hücre yayını alımı kapalı yap

orkutay_uA

Üye
    Konu Sahibi
hücre alımı kapalı dun bir kaç güncelleme yapmıştım ondan sonra oldu sanırım . Hard formattan sonra güncellemeleri tekrar yapmak gerekir mi baştan uğraşmayalım sorun çözülmezse.:hmmm

'Patron

'Patron

Üye
tercihlerden sessize geç.yani titreşimde olmasın .titreşm kapalı olsun.

SilentOne

SilentOne

Üye
ovi den tekrar güncelle olmadı cfw kur

zatenosman

Üye
hücre alımı kapalı dun bir kaç güncelleme yapmıştım ondan sonra oldu sanırım . Hard formattan sonra güncellemeleri tekrar yapmak gerekir mi baştan uğraşmayalım sorun çözülmezse.:hmmm

konu algılamasını falanda kapat kapalıysa format atmayı dene TELEFON HAFIZASI silinceğinden gidicektir tabi muhtemelen yazılım güncellemeleri

'Patron

'Patron

Üye
MaxiHipHopLife düzgünce yardım istedik yaptığın yoruma bak yoksa fikrin yorum yapma kardeşim:bann:
Ne diyon hacı sen? Oyle bi dene .Sessizdeykende titriyormu ona bakman için soyledım.Sana yardım eden de suç.Teşekkur edceine..
:bann::off:

orkutay_uA

Üye
    Konu Sahibi
Hard format sorunu çözdü teşekkürler

beta819

Üye
kardeş bende de 5800 var benim kide ara ara titriyo hiç formatla yada başka bir şeyle düzelmez boşuna yorulma telefonun kendisi ole ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt