5800 ara ara titremeler (seslideyken de mesaj sesi + titreme)

• 10 Mayıs 2011
  • 1828 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar telefonum dünden beri 10 ar 20 şer dakika aralıklarla titriyor.Sanki mesaj gelmiş gibi. (genele alınca mesaj sesi de geliyor gerçi) İşbu yüzden çok sinir olmaya başladım cıkarıyorum telefonu kabından açıyorum kilidini bakıyorum bir şey yok:hmmm.Madurum arkadaşlar yardım edin.:nono:

Yazan: orkutay_uA
  2. belki hücre yayını mesajı geliyordur hani operatörler tarihi gönderioya

3. Nasıl kapatcam öyleyse 20 dakikada bir titriyor

4. mesajlar /ayarlar/hücre yayını alımı kapalı yap

5. dene olmassa kolaydan hard format at.

6. hücre alımı kapalı dun bir kaç güncelleme yapmıştım ondan sonra oldu sanırım . Hard formattan sonra güncellemeleri tekrar yapmak gerekir mi baştan uğraşmayalım sorun çözülmezse.:hmmm

7. tercihlerden sessize geç.yani titreşimde olmasın .titreşm kapalı olsun.

8. MaxiHipHopLife düzgünce yardım istedik yaptığın yoruma bak yoksa fikrin yorum yapma kardeşim:bann:

9. hard mı?
    böyle basit sorunlar için hard atma kardeş bi soft format at düzelmezse hard a başvur derim

10. ovi den tekrar güncelle olmadı cfw kur

11. konu algılamasını falanda kapat kapalıysa format atmayı dene TELEFON HAFIZASI silinceğinden gidicektir tabi muhtemelen yazılım güncellemeleri

12. Ne diyon hacı sen? Oyle bi dene .Sessizdeykende titriyormu ona bakman için soyledım.Sana yardım eden de suç.Teşekkur edceine..
    :bann::off:

13. Hard format sorunu çözdü teşekkürler

14. işinin görüldüne sevindim kardeşim.

15. kardeş bende de 5800 var benim kide ara ara titriyo hiç formatla yada başka bir şeyle düzelmez boşuna yorulma telefonun kendisi ole ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 02:14