5800 a android yükleyen varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
bu konunun kapatılması gerek...:pro:

giray38

giray38

Üye
Oo ne diyon sen ya Apple Os yükledim de çok hızlıydı sıkıldım şimdi Meamo falan takılıyorum android de neymiş (;:aha::aha:

Ali Emre Çirik

Üye
arkadaşlar bilip bilmeden acmayın konu :hmm:
yapabilirsen spb ve gdeskle yapabılırsn onlarda dandik :(

SilentOne

SilentOne

Üye
iyicene saçladınız yha symbian 9.4 den başka bişi kuramassın bu telin boot lu nu kırmadan bişi yapılamaz

ModderFurkan

Üye
silent one senin einsteinla bi akrabalığın var mı

emr-erock

emr-erock

Üye
Şimdi Size Çıldırdınızmı Diyeceğim Ağır Kaçacak.

nalcam22

nalcam22

Üye
5800 a sybian ı nasıl yüklemişler bn onu anlayadım sz android diyosunuz mümkün değil:D

• Beğen
Tepkiler: memomemo54
memomemo54

memomemo54

Üye
En iyisi spb 5800 ın arayüzü Androidle bire bir oluyor üstelik kasmada yok Zaten 5800 a android yüklesende uygulamalarını açamassın yüklemesende spb yükle en azından benzesin:oke:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
konu hortlamış |-)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
artık son teknoloji android özellikle flaş 10 ve üstünü destekliyor ve çok hızlı bunu 5800 a yüklemeyi düşünüyorum c6 dan ve diger 5800 modifiyelerinden kal geldi :evet: bu konuda bilgi olan varsa paylaşsın

kal gelmeye devam etsin dostum :ehe

lolaman

lolaman

Üye
Olursa güzel olur.

hasan231

Üye
bu spb shell çok güzel bişey ,(mantığı)ama çocuk işi gibi bişey çıkmış ortaya v60 desem beni banlarsınız :) en iyisi cfw onada yürek lazım originalda kalsın diyecem kimse haftada bir formatla uğraşmaz tek çare telefonu satıp galaxy falan almak :)

mıttık

Üye
5800 a android yüklenemz çünkü yazılımlar anakarta göre düzenlenir ve hazırlanır işlemciye giden gücü rame giden gücü dahi yazılım belirler kamerayı hangi tuşun açacağını nasıl foto çekeceğini kamerayı ne kadar enerji gideceğini yazılım belirler hatta dokunmatik panel bile yazılım sayesinde çalışır eğer ben 0 dan androidi düzenlerim diyorsanız kolay gelsin ama onun haricinde android kurmak değil asıl sorun...asıl sorun 5800 a uygun yazılım yazmak gerektiği bunun driverları var devrelere göre ayarlanması filan var eğer ben nokia kadar iyi tanıyorum 5800 ı ve ona 0'dan yazılım hazırlayabilirim diyosanız önce bi cfw ile symbianı düzeltin onu bile beceremezken daha androidin lafını etmeyin burda......

• Beğen
Tepkiler: herohacker
HaqperesT

HaqperesT

Üye
android çin malı dandik telefonlara bile yuklendi yuklenecek
ama nokiada çıt yok
merkep hızında işlemcilere düldül yükü yüklemek hımmm :naughty:
şapka düştü kel göründü nokia :aman2:

General Omar

General Omar

Üye
beyin bedava

Dark_Skill

Dark_Skill

Üye
android mi sanırım şaka yapıyorsun seni 5800 hakeret etmekten men ederim öyle düşük bir işletim sisteminin bu telefonun romu üstünde yeri yok windows 8 ilk olarak 5800 çıkacak ve bu işletim sayesinde telefonlarımız bir uzay mekiğine dönüşebilecek sonuçta 5800 bu 450 tlye alınan fakat uzaya gitmesi beklenilen telefon nokiada sonunda yaptı yapacağını mecbur 5800 uzay mekiği yazılımı ürettirdi microsofta neyse bekleyin bir kaç gün içinde gelecek windows 8 ama yine 5800 128 MBlık o harika ramini tam anlamıyla kullanamicak ama olsun yarısı boşta kalsın napalım istersen zevk olsun diye oraya android kur öyle arada sırada açarsın

• Beğen
Tepkiler: uqr1524, galata7788, HaqperesT ve 1 kişi daha
outofdark

outofdark

Üye
bence de olmaz da konuyu bu kadar uzatmaya gerek yok

Kingmortall

Kingmortall

Üye
:kop::kop:

Üst Alt