5800-5530-5230 İçin Nokia N8de Nfs Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djeast61

Üye
    Konu Sahibi
5800-5530-5230 İçin Nokia N8de Nfs Oyunu
Arkadaşlar Oyunun Boyutu 104 Mb Henüz Bende Telefonuma Yüklemedim Şimdi Bende İndiriyorum Ama Aşağıda Bir Video Var Onu İzleyin Harika Linkide Veriyorum

Video:

Link:

Saygılar Bi Teşekkürü Çok Görmeyin

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Arkadaşlar Oyunun Boyutu 104 Mb Henüz Bende Telefonuma Yüklemedim Şimdi Bende İndiriyorum Ama Aşağıda Bir Video Var Onu İzleyin Harika Linkide Veriyorum

Video:

Link:

Saygılar Bi Teşekkürü Çok Görmeyin

Güzel Kardeşim Bunu Geçen İndirdim Bu Kandırmaca İçinde Müzik Flen Var Prostreet flen yok.

djeast61

Üye
    Konu Sahibi
Güzel Kardeşim Bunu Geçen İndirdim Bu Kandırmaca İçinde Müzik Flen Var Prostreet flen yok.

Kardeş Ben Denemedim Eğer Öyleyse İndiren Üyelerden Özür Dilerim Kasıt Yok Yani Kusura Bakmayın Bende Videoyu Görünce Heyecanlanıp Paylaşayım Demiştim ....

I'm Sorry

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Önemli deyil youtube"den şerefsizler ülkelerinde programcılar tarafından üretilip satilan oyunlar bunlar böle hava atmak için paylaşıyorlar virüslü dosyaları upload edip kendilerinin akıllı oldugunu sanıyorlar bunlar.Ama Bazi Ülkelerde Sırf Telefon İçin Uygulamalar Signed olarak satiliyor telefoncularda :) Yinede Sen Gördüklerini ilk sen kontrol edip paylaşırsan güzel olur :) ...

about123

Üye
sis dosyası diye gözüküyo. Rar yapınca içnden müzik zart zurt çıkıyo.boşuna indirmeyin. Yinede saol.önemli olan emeğin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt