5800 3G Beleşe internet ve ivo market

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VaronBurak

VaronBurak

Üye
    Konu Sahibi
5800 3G Beleşe internet ve ivo market
Selamlar arkadaşlar kırmızı 5800 aldım ama birkaç sorum oacak size yardımcı olursanız çok berhudar olacam :)

şimdi benim kontürüm yok ama şu ayarları yapmam gerekiyor

*3G ayarları ile internet ayarları
*Ovi markete bağlanmaya çalıştım Bağlantı Kurulamıyor yazdı birkereindede paket alınamıyor gibi birşey yazdı.Ben şimdi babamın telinden denizde bile 3g ile beleşe internete girmek istiyorum bundada öyle naısl yapabilirim telefonun tepesinde 3g yazıcak sonrada internete girecem birde şu avantajlı int paketleri yazarsanız sevinirim birde babamın telinde google maps vardı hem çok kullanışlı hemde google earthdaki gibi gerçek gösteriyordu herşeyi Bu telefona google maps yüklenirmi yada onun google maps gibi gösteren modu varmı bide ebuddy yüklemek istiyorum .p bide onun ipi var onu nasıl takacam yav :D

şimdiden teşekkürlerarkadaşlar

celibar

celibar

Üye
1- hattını 3g'ye açtır.internet ayarlarını yap.daha giremezsen gsm operatörünü ara.
2- beleş olarak sadece facebook(0.facebook.com adresine resimsiz) ve 1-2 banka wap sitesine girebilirsin.
3- avantajlı paket vodafone'un cepnet paketinin günlük veya aylık sınırsız internet paketleridir. Günlük paket, 24 saat için 50 kuruş sınırsız 5 mb yüksek hızlı internet sonra yavaş hız.aylık paket, 8 tl sınırsız 100 mb yüksek hız sonra yavaş hız.
4- 5800'a google maps yükleyebilirsin.
www.maxicep.com/symbian-v9-4-harita...e-maps-v4-1-1-s60v3-v5-symbianos9-347456.html

VaronBurak

VaronBurak

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ama beleşe 3G bağlantısı ile internet vardı diye biliyordum... işte 3g çeksin bedava olsun internet bu doğru değilmi? babamın samsung jet telefonunda tepede 3g yazıyordu hemen istediğim siteye giriyordum ve birkere dahi 3g çekmediği olmadı anca denizdeyken çok yavaşlamıştı .p hattımı 3G'ye nasıl açtıracam peki 3g yazıp 2222ye gönderdim birşey olmadı 3g yazıp 2323mü olucak?

celibar

celibar

Üye
3G yaz 2323'e gönder.beleş olan bi 3G duydum o da turkcell'in başka hattan turkcelle taşıyanlara 24 saatlik beava görüntülü konuşma süresi veriyordu.onun dışında bedava duymadım.

VaronBurak

VaronBurak

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah sağol hattım turkcell

bolzon

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt