Tavsiye 5600 mAh harici şarj cihazı ve L820

Sponsorlu Bağlantılar

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
5600 mAh harici şarj cihazı ve L820
Arkadaşlar şuan teknosadayım ve 5600mAh gücünde harici şarj cihazı buldum acaba L820 mi kaç defa doldurur. Birde şöyle bir hatırlatma yapayım, DC 16 kullanıyorum bir batarya ya yakın dolduruyor 2200 mAh gücünde. Bana birşeyler önerin lütfen.

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar şuan teknosadayım ve 5600mAh gücünde harici şarj cihazı buldum acaba L820 mi kaç defa doldurur. Birde şöyle bir hatırlatma yapayım, DC 16 kullanıyorum bir batarya ya yakın dolduruyor 2200 mAh gücünde. Bana birşeyler önerin lütfen.
Şimdi kaliteli batarya var olmayan var. Bu bataryalar bir doldur boşalt sayısı var. Eğer kalitelisyse uzun süre performansından kayıplar veremden gider kalitesizse çok fazla gitmez. O yüzden dikkat et.

5600 mah pil en az 2 kez şarj eder.

YkPkY

YkPkY

Üye
3 tam şarj yaparsın

Çırak ile gönderildi

tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
Trafo Alaydın daha iyiydi

• Beğen
Tepkiler: Samedbeyy, Yağız Ryan, ErenMSC ve 1 kişi daha
sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Çeşit çeşit şarj cihazı var, 12000 mAh a kadar :))))) ama pahalı işte yaa

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bizim şirkette avrupaya seyahat sırasında almışlardı 10-12kez rahat şarj edilebiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Sen 3 kez şarj edersin :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

sebahattinART

sebahattinART

Üye
    Konu Sahibi
Geçenlerde istanbula gitmiştim dc-16 yı fulledim telefonda full sadece fotoğraf çekiyorum 3g yi kapattım internete girmiyorum ama 4 saat falan dayandı. İstiyorum ki uzun ömürlü olsun arayan var soran var yani

Üst Alt