5300 Her türlü yardım mevcut===)))

Sponsorlu Bağlantılar

sahil***

Üye
ön kapağ:nono:ı nasıl açılır?

--------------- Ekleme ---------------

ön kapağı nasıl açılır

YaSemiNNN!!

Üye
53ün mesajlarını kilit yapılabilcek bi progrm varmı arkadasım varsa sölermisn zahmt olmassa eger cok makbule gecer vala :)

emreemre7

Üye
meraba arkadaslar bnm 5300 telefonum var kendiliğinden açılıp acılıp kapanıyo n yapmam lazım??? acil yardım

cokcix

Üye
benım ekranın altına menu ve secekler yok sebbıu ne olabılır

Abuk_Prens

Üye
MERHABALAR vodofon msn yükledim 5300 tlfn gerekli bütün ayarlarıda yaptım istenildiği gibi müşteri hizmetlerinide aradım ayarlarınız yapılmış dedi yalnız msn ye şifremi girip oturum aç dediğim genel bağlantı hatası veriyor code 38 code 37 gibi müşteri hizmetlerini aradım bizlik bişi yok dedi teknik destek alın gttiğim telefoncular msnden ya anlamıyor yada uğraşamam diyor vodofone msn ücretsiz oldfuğu için kullanmak istiyorum birde söyle bişi duydum genle bağlantı hata vermesinin sebebi bazı tlfnlardo program eksikliği oluyormuş bende demi öyle bişi var acaba progrm eksikliini tamamlamak için 30 tl istiyor sizce benim msn hata vermesinin sebebi ne telim 5300

ozlem__

Üye
bende nokıa 5300 war ama bi süre önce turkcell msn yukledim ondan sonra sürekli bilgi sewrvisini kontrol edin demeye basadı msn yi kullanmıorum ama hala dewam ediyor sadece turkcell hattımda oluyor baska hatta olmuyor lutfen yardım edn

sensizlik55

Üye
5300 xpress music de calisnan msn yok mu yardim lutfennn

sercu

sercu

Üye
    Konu Sahibi
ön kapağı açmanızı tavsiye etmem neden dersen geri takmak biraz zor oluyo. ayrıca garanti kapsamı dışına çıkıo diye biliyorum.

53ün mesajlarını kilit yapılabilcek bi progrm varmı arkadasım varsa sölermisn zahmt olmassa eger cok makbule gecer vala :)

mesajları hiç bi şekilde kilitleyemezsin java (s40) işletim sistemli olduğu için uygun program yok. yani boşuna arama derim ben sana.

benım ekranın altına menu ve secekler yok sebbıu ne olabılır
bu konu hakkında hiç bir fikrim yok. servise götürürsen yardımcı olacaklardır.

MERHABALAR vodofon msn yükledim 5300 tlfn gerekli bütün ayarlarıda yaptım istenildiği gibi müşteri hizmetlerinide aradım ayarlarınız yapılmış dedi yalnız msn ye şifremi girip oturum aç dediğim genel bağlantı hatası veriyor code 38 code 37 gibi müşteri hizmetlerini aradım bizlik bişi yok dedi teknik destek alın gttiğim telefoncular msnden ya anlamıyor yada uğraşamam diyor vodofone msn ücretsiz oldfuğu için kullanmak istiyorum birde söyle bişi duydum genle bağlantı hata vermesinin sebebi bazı tlfnlardo program eksikliği oluyormuş bende demi öyle bişi var acaba progrm eksikliini tamamlamak için 30 tl istiyor sizce benim msn hata vermesinin sebebi ne telim 5300

benden bi tavsiye: vodafone la uğraşma bana kalırsa. mig33 die bi program var bunu kullan. bi kaç kontörün gider de rahat edersin en azından...

bende nokıa 5300 war ama bi süre önce turkcell msn yukledim ondan sonra sürekli bilgi sewrvisini kontrol edin demeye basadı msn yi kullanmıorum ama hala dewam ediyor sadece turkcell hattımda oluyor baska hatta olmuyor lutfen yardım edn

daha demin de söylediğim gibi: mig33 die bi program var daha doğrusu msn. ben kullanmadığım için buraya ekleyemedim ama bi araştrym çalışan bi tane bulursam buraya eklerim. Bi de ben gsm şirketlerinin msnlerine pek güvenmiyorm açıkçası. başka bi prog. girseniz daha ii olur bence:megafon:

5300 xpress music de calisnan msn yok mu yardim lutfennn

bulursam eklicem arkadaşm. ben kullanmadığım için bişey öneremiyorum şimdilik:megafon:

caglayan86

Üye
arkadaşlar telefonumun titreşimi çalışmıyor yeni aldım ayarlarımı yapmadım acaba

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşlar eğer msn arıyorsanız cepten a girin orda her telefona uygun msn programlari var zaten site sizin tlfnunuzun marka ve modelini tanır ve uygun programları size sunar.Ordan indirebilirsiniz.
Ebuddy ve nimbuzz msn programlarını tavsiye ederm ;)

djtugba

Üye
5300 güvenlik kodumu unuttum yardım edin telefonumu kullanamıyorum:S güvenlık kodu istiyor

bengu_h2o

Üye
aynn bndede o sorun var nasıl yapajam :S :S :S

crazyqarisma

crazyqarisma

Üye
slm yha bnm tlin bataryası cabuk bitiyo sarj edıyorum 1 gun gtmıyo çözum varsa bana bı yol gosterebılırmsıınız şimdiden teşekkurler..

irfan2385

Üye
benim 5300 ım var da format atmak istiyorom nasıl atabilirim

samsungsa

Üye
slm benim 5300 bazen mesaj göndermiyor mesaj gönderilemedi diyor kapatıp açıyorum düzeliyor bu aralar sıklastı nasıl çözebilirim acaba_?

samsungsa

Üye
kimse yoqmu?

loveoftheguard

Üye
ya ben 5300 icin java programı arıyorum yardımcı olurmusunuz?

ömerbjk 95

Üye
bluetooth la dosya alamıyorum acil yardım

Üst Alt