5230/5228/5232/5233 orjinal C6 FW Beta by PNHT

Sponsorlu Bağlantılar

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
5230/5228/5232/5233 orjinal C6 FW Beta by PNHT
arkadaşlar PNHT 5230/5228/5232/5233 modelleri için C6 Fw Beta'yı sundu konu için bakabilirsiniz Beta olmasının nedeni Camera Bug'una çözüm bulmak ve yeni buglar ortaya çıkarmak içindir.Modifiyeli değildir ORJİNALdir.

Modeller

5230 V21.0.004
5228/5232/5233 V21.1.102

eğer telefonunuz üst bir sürümdeyse yüklemeyi kesinlikle denemeyin
bu mod işinden anlayan arkadaşlara camera bug'unu nasıl yok edebiliriz fikri olan varmı?PNHT bile çözüm bulamadı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: kenan3761

ali.oren

ali.oren

Üye
yukleyince tel ingilizce mi olucak? bide telin neleri degisiyor kullaniyorsan burayada yazda bizde bilelim...

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
tel. ingilizce türkçe dil dosyalarını bulamadım :( bu orjinal modifiye olduğu için sadece hackli geliyor herhangi modfikasyn yapılmamış bildiğiniz C6 telefonu gibi şu an camera bug'u var o da seçeneklerden flası kapatınca kullanılabiliyor

zenowaren

zenowaren

Üye
Bende Türkçesi var ama çok bug var kullanılmıyor, java uygulamaları çalışmıyor, programlar sapıtıyor,
3g ye geçmiyor, tema yüklenmiyor, şarjı çok çabuk bitiyor, opera kafasına göre kapanıyor.

bir an önce kamera problemi çözülürde bu problemlere sıra gelir. aslında 5800 c6 için yayınlanan çözümler
5230 içinde kullanılabilir.

5230 için BETA C6 yazılımı Türkçe'dir ve paylaşılması istenmemektedir.
isteyen olursa bağlantıyı özel mesaj gönderirim.

Not: Telefonunuzda doğacak herhangibir sorundan ne şahsım zenowaren ne de maxicep yönetimi sorumlu değildir.

yazılımınız 21.0.0.004 üzerinde ise sakın flaşlamayın

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
Acaba kullananlar memnun mu? Bide bunun .: Aurora xtreme 5230 v21 RM-588 TÜRKÇE:. göre artıları nelerdir?

SilentOne

SilentOne

Üye
phnt bile çözüm bulamdıysa bizm modlar çoooook zor bulur

zenowaren

zenowaren

Üye
kamera problemi çözüldü, bu hafta içerisinde diğer problemlerde büyük ihtimal giderilir haftaya bugun elimize gecer.

tolgabes64

Üye
ben kurdum kamera bugunuda hallettim ama henüz beta ve çok sorun olduğunu söyleyeyim. ovi haritalar ı kuramadım, oyunlarda kurulmuyor! kamera fixi sadece kamerayı açtığınızda flaş açık oluyorkenn flash ı kapalı olarak kaerayı açıyor ama ekranda flash ışığını açma tuşu halaa görünyüor. klavyedede sıkıntılar var! C6 kayar kızaklı olduğundan klavyede uyuşmazlık var! dokunmatik klavye telefonu yatay modda qwery dikey modda alfabetik olmuyor! tek bir seçeneğiniz var ya ikiyöndede alfabetik yada iki yönde qwerty. görünüm olarak güzel ancak sorunlar tam giderilmeden denemeyin derim! ben 10 saat sonra geri 21.0.004 e döndüm

--------------- Ekleme ---------------

yeni bir sorun daha! eski sürüme döndüm ancak telefonumu ovisuite il bağladığmda C6 olarak görünüyor! v21 0 004 e dönüp tekrar hard format attım ama özel sürüm : V21.0.004.C02.01 olarka görünüyor

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar camera bug halledildi maps'e girebiliyorum bende bug yok ama ingilizce kullanıyorum evet ovide telefon modeli C6-00 olarak gözüküyor :D

cengiz_262

Üye
arkadaşlar 5228'in orjinal temasını bulamazmısnz ? yardımlarınız için şimdidien teşekkürler

Turan

Turan

Üye
zedge ye bak orda bulursun:yuru

Üst Alt