Alınık 512 mb veya 1gb MMC kart lazım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
    Konu Sahibi
512 mb veya 1gb MMC kart lazım...
sevgili arkadaşlar,
nokia 3300'da kullanılmak üzere 256 mb,512 mb veya 1 gb MMC hafıza kartı aranmaktadır

varsa elinde olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

piyasada bulamadım.netede pek güvenemedim.bildiğiniz duyduğunuz gördüğünüz yer varsa söyleyin.

teşekkürler şimdiden...

HasimSahin

HasimSahin

Üye
Kardes bende sanirim 512 mb olmasi lazim var ama bahsettigin hafiza karti 6600,6630,6230i cihazlara takilan buyuk kartsa var. Hani normalde micro sd adaptorune benzeyen ve onun yarisi olani diyosun dimi? var bende.

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
    Konu Sahibi

resimdeki gibi olucak
haşim kardeşim.bir resim falan koyabilirsen emin olmak için büyük kart olucak.

strk92

Üye
Adaptörüyle birlikte microsd kart alırsanız aynı görevi görecektir media markt veya teknosa gibi teknoloji marketlerde 1gb versiyonları mevcut

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
    Konu Sahibi
Adaptörüyle birlikte microsd kart alırsanız aynı görevi görecektir media markt veya teknosa gibi teknoloji marketlerde 1gb versiyonları mevcut
kardeşim dediğin kartlar maalesef olmuyor yani kart yuvasına girmiyor biraz kalın geliyor mmc'ler biraz daha ince oluyor,genede sağol teşekkür ederim.

ölümüne

ölümüne

Üye
kameralarda falan kullanıldığı için sd/mmc kartlar halen satılmakta teknoloji mağazalarında rahat bulabilirsiniz. micro sd yerine sd olarak bakın.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Ucuna metal parça eklenen karttan değilmi Nokia n70 te kullanıyordum bende var 1gb ama kimseye vermem tarihi eser :D

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
    Konu Sahibi
ben bulunduğum yerdeki tüm telefoncuları,fotoğrafçıları gezdim bulamadım,teknoloji mağazasıda yok maalesef,halen satılmakta ise hemen yarın eskişehire gider bakarım sağol kardeşim.
Ucuna metal parça eklenen karttan değilmi Nokia n70 te kullanıyordum bende var 1gb ama kimseye vermem tarihi eser :D

yok oda değil kardeş,ama dediğin çok değerli parçalar bulamıyoruz hiç biyerde.

ölümüne

ölümüne

Üye
rica ederim, micro sdler dediğiniz gibi aparatla birlikte mmcden kalın oluyor ama sd kartlar bütün olduğu için o kadar kalın değildir düşüncesindeyim. yine de bir sorun sd ile mmc kalınlığı fark ediyor mu diye sizi boşa yormayayım.

Son düzenleme:
M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
sevgili arkadaşlar,
nokia 3300'da kullanılmak üzere 256 mb,512 mb veya 1 gb MMC hafıza kartı aranmaktadır

varsa elinde olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba?

piyasada bulamadım.netede pek güvenemedim.bildiğiniz duyduğunuz gördüğünüz yer varsa söyleyin.

teşekkürler şimdiden...
Kardeş aradığın böyle birşey mi? :ehe

Bir yanlışını düzelteyim bunlar MMC lerin kısaltılmış hali. Normalinden boy dışında hiçbir farkı yok. Böyle bir kart bulabilirken bunları da kullanabilirsin.

Son düzenleme:
manyaq28

manyaq28

Üye
256 ve 2 gb var 2gb n70 le beraber tarihi eser pozisyonunda .256 da işini görmez sanırım . sana tavsiyem teleon parçacılarına git

HasimSahin

HasimSahin

Üye
Bende bundan söz ediyorum kardeş. Duruyor bende ki.

damat_ferit_11

damat_ferit_11

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar resim ekleyebilirmiyiz?arkadaşlar bit pazarında 1 kasa dolusu bozulmuş,kırıkmış telefonların içlerine baktım sonunda 512 mb mmc kartı buldum,hemde sadece 1 tl'ye,herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ederim,
konu kalabalık yapmasın mod arkadaş konuyu kapatabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...