50 yıldır mezarlıkta yaşanan ilginç olay

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
y n s c n

y n s c n

Üye
    Konu Sahibi
50 yıldır mezarlıkta yaşanan ilginç olay

Eşinin 50 yıl önce bir kız çocuğu dünyaya getirdikten sonra hayatını kaybettiğini belirten Nail Erkek, "O gün 25 yaşında olan eşim Hatice'nin dünyaya getirdiği bebeğimiz Ayşe sadece 20 gün hayatta kaldı. Bunun ardından minik kızımı ilçe mezarlığında annesinin yanına gömdük. Birkaç gün sonra mezara ziyarete gittiğimde gördüğüm manzara beni ve yakınlarımı oldukça şaşırttı' dedi.

Erkek 'Yan yana defnettiğimiz eşimle kızımın mezarları birbirine kavuşmuş şekildeydi. Sanki ona sokulmuş, sarılmış, yani anne sevgisini yaşıyor gibiydi. Bu durumun yaşanmasından sonra mezarı 4-5 defa düzelttik. Ancak her seferinde mezarların tekrar eski halini aldığını görününce burayı ellememeye karar verdik. Halen mezarlar bu şekilde duruyor. Mezarlığı ziyarete gelenler de 50 yıldan bu yana devam eden bu ilginç olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor" diyerek kendi şaşkınlığını da ifade etti..

• Beğen
Tepkiler: ' KalendeR ', _SiyabeNd_, Mehmet ve 1 kişi daha

Burak

Üye
:aman2:

çok ilginç :hmmm

pelın_

yazık olmus

Şizofren_

Şizofren_

Üye
İrkildim içim bi garip oldu. Gerçekliği nedir bilmiyorum ama evlat bu neler yapılmazki onun için.

• Beğen
Tepkiler: ' KalendeR '
_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Hayatta değil ama ölümde buluşmuşlar

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Annelik duygusu ve anneye düşkün bir çocuk..İki muhteşem duygunun potansiyeline inanabilirim

• Beğen
Tepkiler: Burak
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...