5. Yılım

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Daha dün gibi hatırlıyorum, üye olduğum günü. ne çabuk geçiyor zaman. ⏳

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Baydırman

bilal72

bilal72

Üye
Eyvallah reis.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Baydırman
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Tebrikler :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ne çabuk 10 yılı devirdim beee

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve TheNightMare.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
10 senede benim olmuş ama sadece bu forumda. Bundan önceki forumları da eklersem bir 15 sene kadar olacak. Yani hepinizden yaşlıyım şu anda. :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Cepforum diye bir site vardı eskiden. Şimdi aktifliğinden eser kalmamış olması beni çok üzdü. Benim cep telefonuma uygulama ve tema yüklediğim ilk forum sitesiydi. Yazık olmuş.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cepforum diye bir site vardı eskiden. Şimdi aktifliğinden eser kalmamış olması beni çok üzdü. Benim cep telefonuma uygulama ve tema yüklediğim ilk forum sitesiydi. Yazık olmuş.
Biri gelip biri gidecek bu devran böyle sürecek demişler .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Biri gelip biri gidecek bu devran böyle sürecek demişler .
O forum ilgisizlikten alakasızlıktan ölmüş. Şimdi girdim baktım 10 sene önceki konular duruyor hala. Nokia telefonlarıma az oyun kurmadım. Keşke yöneticileri site ile ilgilenselerdi. Çok yazık olmuş. Çok anım vardı o forumda. O dönemde çok forumlarda aktiftim ama artık forum kültürü öldüğü için birçok insan gibi bende forumlarda takılmayı bıraktım. Zaten yaşta ilerliyor hızla. Kendi forum sitelerim vardı yönetemeyince bırakmak zorunda kaldım. ;)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, New Life ve MAERKEK
New Life

New Life

Üye
Tebrikler. :D Benim de işte 11yıl falan oldu. :D :D

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
O forum ilgisizlikten alakasızlıktan ölmüş. Şimdi girdim baktım 10 sene önceki konular duruyor hala. Nokia telefonlarıma az oyun kurmadım. Keşke yöneticileri site ile ilgilenselerdi. Çok yazık olmuş. Çok anım vardı o forumda. O dönemde çok forumlarda aktiftim ama artık forum kültürü öldüğü için birçok insan gibi bende forumlarda takılmayı bıraktım. Zaten yaşta ilerliyor hızla. Kendi forum sitelerim vardı yönetemeyince bırakmak zorunda kaldım. ;)
Ben şu gençlik yaşımda forumlarda aktif olmayı tercih ediyorum . Forum kültürünü seviyorum . Babam ben 8 yaşındayken Pc' den okey açardı yanına dikilirdim lakin okeyi öğrenemedim . Bir de forum sitelerini çok gezerdik babamla oradan geliyor merakım

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben şu gençlik yaşımda forumlarda aktif olmayı tercih ediyorum . Forum kültürünü seviyorum . Babam ben 8 yaşındayken Pc' den okey açardı yanına dikilirdim lakin okeyi öğrenemedim . Bir de forum sitelerini çok gezerdik babamla oradan geliyor merakım
Bundan 10 sene kadar önce türkiyede çok güzel forumlar vardı. Gerçekten her istediğini bulabiliyordun ve sürekli güncel tutuluyordu konular. Konuları açanlar sürekli takip ediliyordu. Ben de birçok forumda moderatörlük yaptım. Ancak bugün benim lise zamanından kalma forumların hemen hepsi kapandı. Özellikle bir tane forum sitesi vardı liseli öğrenciler yönetiyordu. Türkiye'nin en büyük korsan oyun ve film indirme sitesiydi. Paralı üyelik satın alarak sınırsız hızda indirme imkanı sunuyorlardı. Hatta bir dönem forumlar paralı üyelik satıyorlardı. Şimdi hiçbiri kalmadı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sana da iki kat tebrikler o halde :)
Bu sitenin uzun yıllar ayakta kalmasını isterim. Çünkü diğer forum sitelerinin başları korsan içerik paylaşımlarından dolayı çok ciddi anlamda belaya girmişlerdi. Kapananların çoğunun sahipleri bugün ya hapisteler ya da firariler. Neyse herkese iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Bu sene unutmuşuz... 6. Senem kutlu olsun. Gecikmeli oldu ama affedersiniz...

Son düzenleme:

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
12.yıla doğru yaklaşıyorum.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Baydırman ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Benim 5.yılım

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Baydırman ve Silinen Üye 777448