4g bağlantı sorunu htc m8

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim001

ibrahim001

Üye
    Konu Sahibi
4g bağlantı sorunu htc m8
benim sorunum şu.4g ile bağlantı sorunu yaşıyorum.bulunduğum yerde 4g şebeke olmasına rağmen 4g bağlantı sağlayamıyorum.telefon yurt dışı,başka bi telefona ait imel kayılı. m8 de şebeke seçerken özellikle 4g seçeneği yok.2-3-4- otomatik seçeneği mevcut.bu sorunu nasıl aşabilirim.rom değişikliği işe yarar mı.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler. marşmallov 6.0.,1

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Demekki O İMEİyi Nereden Aldıysan O Cihaz 4G Yi Desteklemiyor İşte

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Hangi hat kullanıyorsan 4g aboneliğini açtır
Gerçi İmei alakalıda olabilir diye düşünüyorum istersen yaptırdığın yere bir danış

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
imei farklı olsa dahi açılır yapman gereken 4g yazıp hattın ne ise mesaj yolla aktif olur veya online işlemlerden aç
imei ile alakası yok diyorsan cihazın tam olarak ne verizonmu sprint mi onu öğren bana söyle yardımcı oluyum rom konusunda

• Beğen
Tepkiler: fatihuzun11

fatihuzun11

Üye
imei farklı olsa dahi açılır yapman gereken 4g yazıp hattın ne ise mesaj yolla aktif olur veya online işlemlerden aç
imei ile alakası yok diyorsan cihazın tam olarak ne verizonmu sprint mi onu öğren bana söyle yardımcı oluyum rom konusunda
kardeş m8 sprint aldık ne androidi güncelleyebiliyoruz ne de 4.5g açabiliyoruz. sana zahmet dosyaları bi daha yükleyebilir misin silinmiş linkler..

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
kardeş m8 sprint aldık ne androidi güncelleyebiliyoruz ne de 4.5g açabiliyoruz. sana zahmet dosyaları bi daha yükleyebilir misin silinmiş linkler..
hangi linler kardeşim cid mid değiştirme ise yorumda linki attım

fatihuzun11

Üye
hangi linler kardeşim cid mid değiştirme ise yorumda linki attım
üstadım kusura bakmayın sizin de vaktinizi alıyoruz ama m8 e yukarıdaki işlemleri yapalım mı?
makina sprint 4.4.4. yüklü. htcdev den unlock bootloader yapmayı denedim ama onda da fastboot ekranında bootloader diye bişey çıkmıyor. kafayı yemek üzereyim.
resimleri upload ettim ama bi bakabilirseniz

Üst Alt