480-530tl'ye ne alıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yigitcengizhan5

Üye
    Konu Sahibi
480-530tl'ye ne alıyım?
benim bütcem 480-530tl arası. benim için önemli olan özellikleri şöyle sıralıyım;

1) müzik kalitesi
2)msj yazarken kolay olması
3)Wi-Fi
4)Fotoğraf kalitesi

sırasına göre önemli özellikler böyle. bu fiyat aralığında ne önerirsiniz?

7610ncu

7610ncu

Üye
Tabiki 5800

yigitcengizhan5

Üye
    Konu Sahibi

msj çekmekte zorluk çıkardığını kulaklıkla müziğin çok kötü olduğunu ve dokunmatiğinin kötü olduğunu duydum? bunlar benim istediğim ilk 2 maddeye ters düşüyor?

Godfather

Godfather

Üye
o kadar çok telefon varki... 5800 olabilir . mesaja 1 hafta geçmeden alışırsın. Müzik çok güzel bence . Dokunmatiğinin İphone kadar iyi oldugu söylenemez ama kötü denemez . :)

Winning Eleven

Winning Eleven

Üye
5800 , samsungtan : preston,corby..

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
bu fiyata istediğin gibi tel bulman zor görünüyor :D

yigitcengizhan5

Üye
    Konu Sahibi
bu fiyata istediğin gibi tel bulman zor görünüyor :D

dalgamı geçiyorsun? 500tl ne demek haberin varmı? çok zenginsin sanırım.. 500 tl demek yarım bilgisayar demek. ben yarım bilgisayar alıcam ve müziği dokunmatiği filan kötü olucak. varmı böyle bişeyyy. 5800 için binlerce şikayet var! bu kadar kişi yalanmı söylüyor sankii.kötü olmasa zaten 800tlden 500tle 1 ayda inmezdi!

Tracy35

Tracy35

Üye
LeN İphone Kadar Olamaz ama Tel Hem 1100 mılyar deyıll 460 tl 5800 Mesaj yazması Güzel ben alışştım 1 hafta için de zeyır Gibi yazıyorum 5800 da ne bılem telefonu 6 7 aydır kulanıyorum hiç bir sorunum Yok gayet Güzel telefon param olsaydı Saten Gider ıphone 4 alırdım :D ama 5800 da parasına Gore Güzel telefon :D

yigitcengizhan5

Üye
    Konu Sahibi
5800 acayip acayip çok hoşuma gidiyo ama müzik ve mesaj hakkındaki çok fazla kötü yorum var :( buda aklımı çeliyo. 2-3 cümleden sonra donuyomuş yavaşlıyomuş filan?

OğuzcanAbi

Üye
en baba telefon 5800 mesaj da rahat çekiliyo

Tracy35

Tracy35

Üye
5800 acayip acayip çok hoşuma gidiyo ama müzik ve mesaj hakkındaki çok fazla kötü yorum var :( buda aklımı çeliyo. 2-3 cümleden sonra donuyomuş yavaşlıyomuş filan?

bılmıyorum bende o kadar kışılerı Duydumkı ne bilim telefonu almaktan Vazgeçmişştım ama kararlıydım almaya aldım Suanda çok Memunum Qwerty iyide yazıyoorum bilmıyorum dışarı Çıkan Ses Süper kulakiçi Kulankık Kulanıyorum Phılıps Güzel de cıkıyor :D ama Bazıları Sorunlu çıkıyormuş dogrudur ama benim aldıgım 5800 sorunlu deyıl sadeçe

--------------- Ekleme ---------------

param olsaydı :D Apple'ın En Akıllısı '' iPhone 4 '' alırdım :D telefona bakyaa

petrucci82

petrucci82

Üye
bir telefona verilebilecek en fazla para 500 tl dir bence..ve 5800 500 tl ye alınabilcek en iyi telefon..çok zengin olsaydım birtane de yanına iphone 4 alırdım ama bütçen 400-500 arasıysa en iyisi 5800..ben de philips kullanıyorum canavar gibi ses veriyor

Tracy35

Tracy35

Üye
evet tabıkı gene ediyorsan Arkadaşlarında vardır 5800 al bir dene Kulan 1 gün Sonra karar ver

Ama HerKez Kendi Bilir parası olan :D Apple'ın En Akıllısı '' iPhone 4 alsın Benım Kulandıgım 5800 Laf yapmasın :D:D:d OkadarRRRR

fatih82

fatih82

Üye
yiğit cengizhan onbaşım git 5800 al ben 1 yıldır kullanıyorum yanlız teli alın ca yazılımı muhakkak v 50 ye yükselt kullandıkça hasta kalacaksın tele

Tracy35

Tracy35

Üye
yiğit cengizhan onbaşım git 5800 al ben 1 yıldır kullanıyorum yanlız teli alın ca yazılımı muhakkak v 50 ye yükselt kullandıkça hasta kalacaksın tele

dostum almak istemıyoolarsa bak Onlara ne buldum :D cınmalı Iphone Sıteye Bakın :D
Super bişii :D

--------------- Ekleme ---------------

:d::kop::eheway way : D Hemde 300 tl hemen Bozulurmu Bozulmazmı Bılgım Yok :D garantıde verıyoolarmı onunda bılgım Yok ama 300 tl :D Cın malı :

yigitcengizhan5

Üye
    Konu Sahibi
5800 gerçekten benimde çok çok hoşuma gitti ama müziği ve msj yazma hakkında o kadar çok problem duydumki acayip kararsız kaldım acaba bu parayla knigtamı başlasam :D neysee yaa 5800 benim aşkım ben 5800 alacam. gülü seven dikenine katlanır :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
en iyisi n79 5 mp kamera wlan :oke:

YILMAZBY

YILMAZBY

Üye
bence de 5800 çok güzel bir telefon benimde senin gibi bir bütçem vardı gittim 5800 aldım her türlü işlemi yapabiliyor

5800 XpressMusic 8 GB :oke:4ever

EFECEL

EFECEL

Üye
5800 gerçekten benimde çok çok hoşuma gitti ama müziği ve msj yazma hakkında o kadar çok problem duydumki acayip kararsız kaldım acaba bu parayla knigtamı başlasam :D neysee yaa 5800 benim aşkım ben 5800 alacam. gülü seven dikenine katlanır :)
yerinde karar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt