450 tl ASUS P5B sistem iyi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xpa25

Üye
    Konu Sahibi
450 tl ASUS P5B sistem iyi
benim acil bilgisayarımı satmak gerekiyor özellikleri şöyle; toplam 700 gb hdd bulunmakta 2 hardiskte samsung 7200 rpm lik 1′i 200gb 1′i 500 gb ddr2 3gb ram bulunmakta p4 3.0 ghz işlemci bulunmakta ATI Redeon x1050 512 mb ekran kartı bulunmakta LG muti recoreder DVD RW bulunmakta ASUS P5B Anakart Bulunmaktadır. NOT:yanlız yeni bir boş kasa almanız gerekebilir. Anakart ile şuanda bulunduğu kasa arasında ölçüm sorunu olduğu için ekran kartı ile anakart bağlantısı yapıldıktan sonra ekrankartının vida bölümü kasayı tutmuyor yüksek kalıyor ben düzgün bir şekilde ip ile tutturdum bu sorunu düşünerek fiyattan düştüm benim aklımdan satmak gelmezdi ama sağlık sorunlarım yüzünden paraya ihtiyacım vardı satma sebepim bu.kasayı alacak arkadaş 30tl ila 50 tlsine kıyıp yeni boş kasa alıp bu sorunu ortdan kaldıra bilir aksi takdirde kasa canavar gibi ve inanılmaz sessiz çalışıyor. İletişime geçmek isteyen arkadaşlar ilgilenmek isteyen arkadaşlar. Msn:******[email protected] ekleye bilirler. kasayı 450tl ye satıyorum yinede pazarlık payı bulunmaktadır ******[email protected] bu mail adresi ile ulaşa bilirsiniz istanbul - bahçelievler

--------------- Ekleme ---------------

mail adresim: keyge n n n @ hotmail.com boşluk bırıkamadan yazınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt