• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

434 Kısa Mp3le Çıldırdık Bu Zamana Kadar Böyle Arşiv Görülmedi (2007,2008,2009,2010)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
434 Kısa Mp3le Çıldırdık Bu Zamana Kadar Böyle Arşiv Görülmedi (2007,2008,2009,2010)
Burdaki Partlarda Maxicepe Bugüne Kadar Eklediğim Tam 434 Mp3 Mevcut Böyle Arşiv Maxicep Gibi Yerden Başka Hiçbir Sitede Göremezsiniz Şarkıların Tümünü Elde Etmek İçin 3 partıda İndirmelisiniz....

İçerik,Electro,House,Commercial,ClubMix,Dj Remix,Tribal,Radio Hit, Exclusive Music,2007,2008,2009,2010

184Mb
184Mb
130Mb

Rar Code: www.maxicep.com

Pek Yakında 400 Adet Türkçe Kısa Mp3 Eklenecektir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ultraslancigdem, denizgezmis, sezgi01 ve 9 diğerleri

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İşte paylaşım diye buna derim .. Canberk im , dostum harikasın gerçekten . Çok sağol .. Müthiş bir arşiv kesinlikle ..
Emeğine sağlık .. :oke:

Aѕѕαѕѕiη™

Aѕѕαѕѕiη™

Üye
Bu Süper Paylaşıma Benden Teşekkürler

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;2084516' Alıntı:
İşte paylaşım diye buna derim .. Canberk im , dostum harikasın gerçekten . Çok sağol .. Müthiş bir arşiv kesinlikle ..
Emeğine sağlık .. :oke:

Rica ederim Ali biraz hareket vakti geldi :)

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aѕѕαѕѕiη™;2084518' Alıntı:
Bu Süper Paylaşıma Benden Teşekkürler

Teşekkürler kardeşim herzaman en güzelini en iyisini maxicep için yapıcam;)

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yarın Türkçelerde Eklenicektir.....

S-SAKA

S-SAKA

Üye
yorumun emegin için teşşekkür ederim devamını bekliyoruz

SlashGun

SlashGun

Üye
Canberk'in suskunluğundan anlaşılıyordu zaten büyük bir patlama Yapacağı :) Ellerine sağlık kardeşim 10 numara seçkin bir Paylaşım. İyi Forumlar.

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Canberk'in suskunluğundan anlaşılıyordu zaten büyük bir patlama Yapacağı :) Ellerine sağlık kardeşim 10 numara seçkin bir Paylaşım. İyi Forumlar.

Daha patlama yapıyoruz durmuyoruz:)

bitterend31

bitterend31

Üye
Ben ındırmedım ama gercekten cok tesekkur ederım tum forum adına...400 500 bu bısey degıl onemlı olan 1 tane olsun emek olsun dıye dusunuyorum ben ellerıne saglık janberk.....allaha emanet

ebuzen

Üye
çok güzel olmuş

Schunz

Schunz

Üye
eline sağlık dostum güzel paylaşım

roadrunner5

roadrunner5

Üye
harikasın kardeş emegine saglık bide bana Antoine Clamaran - When The Sun Goes Down (Gonzalo Menoyo Remix) in versiyonunun linkini verebilirmisin

Furkan_67

Furkan_67

Üye
hakatten de görülmedi böyle arşiw saoLasın emeine saqlık..

kardia_123

Üye
ellerinize saglık tesekkür ederiz

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
harikasın kardeş emegine saglık bide bana Antoine Clamaran - When The Sun Goes Down (Gonzalo Menoyo Remix) in versiyonunun linkini verebilirmisin

Antoine Clamaran - When The Sun Goes
Down (Gonzalo Menoyo Remix)

roadrunner5

roadrunner5

Üye
verdiginiz linkte İstediğiniz dosya bağlantısı geçerli değil.diye bir yazı çıkıyor :(

izmirligenc

izmirligenc

Üye
super:oke::oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt