4 Aylık Htc wildfire s.. uygun fiyat ve takas seçeneği. [ resimler eklendi ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
4 Aylık Htc wildfire s.. uygun fiyat ve takas seçeneği. [ resimler eklendi ]
Hayırlı forumlar arkadaşlar. daha önce ilan vermiştim ama resim eklememiştim. şimdi resim ekleyerek ilanı tekrar veriyorum.öncelikle telefon nokia 603-700-701 ile takas olabilir.nokia n97 gibi telefonlarla da düşünebilirim. takas teklifi yapacaksanız aynı seviyede olsun. yani bu telefondan daha üst bir telefon olmasın. maddi imkanım yok üste para veremem. başabaş takas yapacak olanlar takas teklifini yazsınlar.cihazın daha 18 ay garantısı duruyor, faturası kutusu herşeyi eksiksiz mevcut.cihaz ile birlikte-telefon faturası-orjinal kulaklık- " usb ve şarj aleti- kutusu-garantı belgesi.fiyatı 375 olarak belirledim. takas tekliflerine de acığım,not: cihazın fotoğrafları nokia 5300 xm ile çekildiği için bulanık çıkmış, dikkatli bakılırsa hiçbir kırık-çizik-aşınma yoktur,10 üzerinden 9 alır. zaten daha 4 aylık telefon.

fk555897

fk555897

Üye
Telefonu resimlerden inceledim. Temiz bir cihaz.

- - - Eklendi - - -

Ancak ekranın sol altında bir çizik veya çatlak var sanki.

Kerim.

Kerim.

Üye
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle çizik veya aşınma yok dediğim gibi. o çizik değil çektiğim telefon kamerasının azizligine uğradım.

- - - Eklendi - - -

aynen.. dikkat ederseniz aynı cepheden çekilen başka bir fotoğraf var. ama onda öyle bir çizik gözükmüyor.

nino4u

nino4u

Üye
Nokia e52 takas düşünüyormusun

- - - Eklendi - - -

Nokia e52 takas düşünüyormusun

escape72

escape72

Üye
c6-01 takas?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt