Faturalı 4.5G X2 İnternet Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
4.5G X2 İnternet Kampanyası
Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, tarifenizdeki interneti 3 ay boyunca 2’ye katlayın!

Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya Katılmak Için Sms Atman Yeter

2KAT yazıp 5555'e gönderin.

Kampanya kapsamında faturalı müşterilerimize tarifesindeki internet kotası kadar internet 3 fatura dönemi boyunca hediye edilecektir.

Kampanyadan 15.04.2017 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanyaya 4.5G’ye uyumlu cihazı olan ve 4.5G uyumlu sim kartını 15.04.2017 tarihinden sonra alan müşterilerimiz kaydolabilir.

Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.Kampanyaya sadece 1 kez katılabilirsiniz. 4.5G Bölgesel 10GB internet kampanyasından yararlanan müşterilerimiz katılamaz.

Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

İptal etmek için IPTAL 2KAT yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ziyaacat

phasan

phasan

Üye
Koşulsuz yapsalar iyi olurdu

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreli01

emreli01

Üye
Şuan ben EMG 7gb tarifesindeyim yararlanabilirmiyim ?

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Fakat benim hattım zaten 4.5 g
Bak olay sms gönderdiğin zaman 3 ay boyunca tarifede kaç gb internet varda onu 2 katlayıp sana 3 ay boyunca hediye ediyor .

Tarifede 8gb internet mi var sms gönderdiğin zaman sana 8 gb internet hediye edecek 3 fatura dönemi boyunca her ay yenileniyor

emreli01

emreli01

Üye
Bak olay sms gönderdiğin zaman 3 ay boyunca tarifede kaç gb internet varda onu 2 katlayıp sana 3 ay boyunca hediye ediyor .

Tarifede 8gb internet mi var sms gönderdiğin zaman sana 8 gb internet hediye edecek 3 fatura dönemi boyunca her ay yenileniyor

Yani ben şuan yaptığımda herhangi bir ücret kesilmeyecek veya tarifem değişmeyecek değil mi ? Eğer şartlara uymuyorsam bile birşey olmuyor değil mi

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Yani ben şuan yaptığımda herhangi bir ücret kesilmeyecek veya tarifem değişmeyecek değil mi ? Eğer şartlara uymuyorsam bile birşey olmuyor değil mi
Herhangi bir ücret istemiyor eğer tarihten bu kampanya ile uyumlu ise internet kazanacaksin

emreli01

emreli01

Üye
Herhangi bir ücret istemiyor eğer tarihten bu kampanya ile uyumlu ise internet kazanacaksin

Ustam son olarak msji yolladığım da 3 ay hediye olayı nasıl gerçekleşiyor mesela benim yarın fatura kesim tarihim bugün yaparsam 1 ayim boşa mı gider ?

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Ustam son olarak msji yolladığım da 3 ay hediye olayı nasıl gerçekleşiyor mesela benim yarın fatura kesim tarihim bugün yaparsam 1 ayim boşa mı gider ?
Aynn benim öyle oldu

Üst Alt