Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Arkadaslar bende bu yazilim kurulu ama google play store yükleniyor ama acılmıyor? çözümünü bilen var mı?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Google play hizmetleri yüklümü

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Gaaps paketi indir yükle

ks53ks

ks53ks

Üye
Reis lolipop hakkında bilgi var mı?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Atrix ve moto g yi takip etmeyi bıraktım :)

ks53ks

ks53ks

Üye
Hacı müsaitsen bi bakıver xda da ki sayfaya yorum yapamıyorum

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Hocam deneyecem olmazsa tekrar rahatsız edecem :)
Reis lolipop hakkında bilgi var mı?
Hocam gapsi yükleyemedim. Gerekli dosyaları SD karta attım, güç düğmesiyle ses tuşuna basıyorum cihaz açılıyor yukarda unlocker yazıyor aşağıda Starting RSD protocol support yazısında takılı kalıyor

ks53ks

ks53ks

Üye
Kardeşim telefonuna rashr diye bir program var onun apksini sd ye at telefona yükle sonra programı kullanarak bul ve yükle

HakaN-06

HakaN-06

Üye

Hocam gapsi yükleyemedim. Gerekli dosyaları SD karta attım, güç düğmesiyle ses tuşuna basıyorum cihaz açılıyor yukarda unlocker yazıyor aşağıda Starting RSD protocol support yazısında takılı kalıyor
Ağa fazla anlamıyorum bişeyler yapayım derken işin içinden çıkamadım. Şuan telefon açılıyor unfortunately setup wizard has stopped yazısında kalıyor. Nasıl düzeltirim bunu yarın babamla konuşcam başka telefonumda yok lütfen yardım

Ağa fazla anlamıyorum bişeyler yapayım derken işin içinden çıkamadım. Şuan telefon açılıyor unfortunately setup wizard has stopped yazısında kalıyor. Nasıl düzeltirim bunu yarın babamla konuşcam başka telefonumda yok lütfen yardım

ks53ks

ks53ks

Üye
Telefon normal açılıyor mu

• Beğen
Tepkiler: HakaN-06
HakaN-06

HakaN-06

Üye
Açılıyor hocam dediğim yazı çıkıyor tamam diyorum sürekli o yazı çıkıyor
Açılıyor hocam dediğim yazı çıkıyor tamam diyorum sürekli o yazı çıkıyor

ks53ks

ks53ks

Üye
Kilit ekranına kadar geliyor mu

HakaN-06

HakaN-06

Üye
pm attım hocam
pm attım hocam
Arkadaşlar gappsı yükleyim derken telefonu bozdum. Açılıyor ve türkçe dilini seçme yerine geliyor sonrada durduruldu hatası veriyor. Bu yazılımı en baştan nasıl kurarım. Çok fazla anlamıyorum yazılım işinden. Lütfen anlayabileceğim basit ve sade bir dille nasıl yaparım söyler misiniz?
wipe data
wipe cache
wipe dalvik cache
rom
reboot
gapps bu şekilde yapıyorum gene hata veriyor google hizmetleri durdu şeklinde ya of

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
pm attım hocam

pm attım hocam

Arkadaşlar gappsı yükleyim derken telefonu bozdum. Açılıyor ve türkçe dilini seçme yerine geliyor sonrada durduruldu hatası veriyor. Bu yazılımı en baştan nasıl kurarım. Çok fazla anlamıyorum yazılım işinden. Lütfen anlayabileceğim basit ve sade bir dille nasıl yaparım söyler misiniz?
wipe data
wipe cache
wipe dalvik cache
rom
reboot
gapps bu şekilde yapıyorum gene hata veriyor google hizmetleri durdu şeklinde ya of
Ustam önce romu yükle sonra telefonu yeniden baslat. Sonra tekrar kurtarma moduna gir ve gapsı yükle.

ferrocrom2

ferrocrom2

Üye
arkadaslar ben bu romu yukledim sorun yok ama wifi tethering ve wifi çalışmıyor. rom dan mıdır yoksa donanımsal bir problemmi sizce. cm 10.1 i bu rom dan sonra nasıl kurabilirim bir de onu deneyeyim.

ffrmnn

ffrmnn

Üye
arkadaslar ben bu romu yukledim sorun yok ama wifi tethering ve wifi çalışmıyor. rom dan mıdır yoksa donanımsal bir problemmi sizce. cm 10.1 i bu rom dan sonra nasıl kurabilirim bir de onu deneyeyim.
Telefonun yalan olmuş. Geçmiş olsun.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar indiremedim romu başka bir linke upload edermisiniz
gpps linki de ölü

bigbird

Üye

Yukardaki linkte Ağustos 2015 final sürümü yayınlanmış,

Emrevitus

Emrevitus

Üye