4.4.2 KiT KaT Orjinal Paylaşım

• 11 Temmuz 2014
  • 3911 Okunma
  • 15 Cevap

1. Merhabalar konu paylaşıldı biliyorum ama kimse teferruatlı anlatım yapmamış cesaret edemeyen arkadaşlar için diyorum çok ama çok basit önce indirme adresini sonra romun detaylarını inceleyelim...

Download: General Mobile Discovery KitKat 4.4 Beta

Sol köşeye mail adresinizi yazıp kutucuğu işaretleyin rom mail adresinize zip dosyası olarak gelecek tıklayıp indireceksiniz gelelim kuruluma...

NOT:
    - Yazılım güncellemesi sonrası tüm verileriniz silinecektir!!!

- Lütfen tüm verilerinizi yedekleyin. Yedekleme işlemi için Google Play
    Store’dan yedekleme uygulamalarını yada bilgisayar üzerinden çalışan
    yedekleme programlarını kullanabilirsiniz.

KURULUM:

Bilgisayara indirenler için, indirdiğiniz dosyayı telefon hafızasına kopyalayın
    (*.zip dosyası olarak). Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra USB
    kablosunu çıkartın.

“Sistem Güncelleme > Menü Tuşu >Yerelden güncelleme paketini seç” DEYİP DAHA SONRA İNDİRDİĞİMİZ DOSYAYI SEÇİYORUZ VE ONAY VERİYORUZ OLAY BU KADAR...

BEKLİYORUZ VE TELEFON AÇILIYOR...

seyfoo52 bunu beğendi.
  2. Yeni sürümü çıkınca guncellermi kendisini yoksa betada sabitmi kalcak

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Kurma tavsiye etmem kurdum pismanim

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. çoktan kurdum :D ben sevdim performans konusnda çok güzel olmuş

5. Kamera 8mp secenegi yok en fazla 6 mp
    Ses kalitesi çok düşük kalitesiz
    Menü düzenlemesi yapılmıyor.
    ---
    Performans olarak cok iyi su an 4.4.2 kullaniyorum bende ama geri 4.2.1 e donemedigim icin yani mecburiyetten

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Arkadaşın sorusunun cevabını ben de merak ediyorum. Bir de ne zaman betasından kurtulup normaline geçeceğiz ?

7. Hicbir fikrim yok ama ben hic sevmedim performans olarak cok iyi ama cok eksigi var

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Tek artısı performans artışı. Onun dışında çooook eksiği var. Geri döndüm ben 4.2 ye

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Ahmet nasıl döndün ya banada anlat kardesım lutfen

10. Bilgisayarın win7 mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Evet

12. Süper bir şey olmuş bence herkesin yüklenmesini tavsiye ederim. Ellerine sağlık devamını bekliyoruz

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. nasıl dondunuz bende donecegım anlatırsanız sevınırım

14. kamera 8 mp görünüyor,Artısı çok fazla eski sürüme dönmeye gerek yok bence bir tek zil sesini onların atadıklarına göre seçiyorsun geri kısımları güzel ve hızlı olmuş

15. evet bende begendım ama kıtkıt cok kısıtlamalı yapmıslar obur guncellemeye gore menu duzenleyemıyorsun vs gerı dondum bende

16. Beyler not 3 romdan orjinal roma dondum ama not3 yaziyor acilirken bundan nasil kurtulcam yardimlariniz için teşekkürler Bekliyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
15/10/2018 - 22:18