3GS Ekran ile ilgili sorunum var

Sponsorlu Bağlantılar

tgttgt55

tgttgt55

Üye
    Konu Sahibi
3GS Ekran ile ilgili sorunum var
Merhaba arkadaşlar,

Yeni aldığım kasamı eski kasa ile değiştirdim her ayrıntıları teker teker dikkatlice taktığıma eminim. telefonu toparladım her şey tamam . telefonu açayım dedim bembeyaz bir ekranlar karşılaştım, soketleri tam takamadım dedim çıkarttım tekrardan taktım soketten çıt diye ses geldi tam oturdu yani. bu seferde ekrana hiç bir goruntu gelmiyor beyaz ekranda olmuyor. İtunes telefonumu gruyor, internette home + kilit tuşuna 10-15 saniye basılı tutun düzelir diyorlar en az 5 kere denemişimdir ama düzelmedi. LCD ekranım daha yeni sizce sorun nerdedir lütfen yardım edermisiniz.

leonidas42

leonidas42

Üye
Lcd Ekranın Filmi Zarar Görmüştür Muhtemelen Bi Telefoncuya Götürün Lcd Ekran Denesinler Eğer Sorun Ekrandan Değilse Boardda Bir Sıkıntı Var Demektir Onuda Sizin Tamir Etmeniz Mümkün Değil...

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Donanımsal bir sıkıntı gibi gözüküyor.

tgttgt55

tgttgt55

Üye
    Konu Sahibi
Lcd Ekranın Filmi Zarar Görmüştür Muhtemelen Bi Telefoncuya Götürün Lcd Ekran Denesinler Eğer Sorun Ekrandan Değilse Boardda Bir Sıkıntı Var Demektir Onuda Sizin Tamir Etmeniz Mümkün Değil...
Evet hocam dediğiniz gibi LCD ekranın filmine zarar vermiş olabilirim. yeni LCD deneyeceğim olmazsa.