3g enteresanligi n73

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xErKaNx

Üye
    Konu Sahibi
3g enteresanligi n73
Arkadaslar bende n73 me var. Bundan ortalama 1 ay oncesine kadar 3g yi sorun olmadan kullanabiliyordum. Ama simdi kullanamiyorum. Kisaca izah etmeye calisayim. N73 te sebeke ayarlarinda 2 adet mod var. Yani gsm mobu ve umts modu. Birde bunlarin ikisinin secili odugu cift mod var. Benim sorunum bu modu gsm yapinca sorunsuz 2g kullaniyorum. Ama cif mod secince 3g kullanamiyorum. Halbuki ekranda sebeke ve 3g gostergesi mevcut ama arama yapinca baglanti hatasi veriyor. Musteri hizmetlerini aradim sorun yok dediler. Telefoncuya sordum 3g n70 ve n73 gibi telleri bozuyor dedi. Yapilirmi dedim yok dedi. Telefonda problem varmi dedim yok dedi. Simdi arkadaslar 2g calisiyor ama 3g sebeke olmasina ragmen surekli baglanti hatasi veriyor. Bu durumun sebebini bilen varmi. Lutfen yardim edin. Bu duruma cok canim sıkılıyor. Cevaplarinizi bekliyorum. Bu arada hattim turkcell format attim ama sonuc ayni degismedi. Yardim yardim yardim:bilmem::(

--------------- Ekleme ---------------

Hic bilgisi olan yokmu?

• Beğen
Tepkiler: tutsak90

berglakin

berglakin

Üye
valla arkadasım sorun muhtemelen senın telefondan kaynaklanıyordur bende den73me var ama ben sorunsuz kullanıyorum.cift modda

xErKaNx

Üye
    Konu Sahibi
Bende oyle tahmin ediyorum ama telefoncu sorun yok falan diyor tamir gerekmez diyor sasirdim kaldim yani

--------------- Ekleme ---------------

Telefonu cift moda aliyorum telefonun ust kismina bastiriyorum birkac saniyelikte olsa 3g kullanımina izin veriyor bu nasil istir ya anlamadim birturlu.

furkang_97

furkang_97

Üye
bende n73 var ve sorunsuz kullanıyorum 3g'yi sorun senin telefonda go to the teknik servis

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Karşındaki kişide 3G sinyali yoksa böyle sorun verir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...