3g 16gb 05.14.02 yardim lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atila_abdulahi

Üye
    Konu Sahibi
3g 16gb 05.14.02 yardim lutfen
Arkadas lar ben de 3g 16 gb Bl 6.02 modem 05.14.02 cihazim var.
En son 4.1 yuklemistim bir gun gecmeden telefonum calisr halde iken takili kaldi yeniden 4.1 restore ile yukledim yeniden biraz calisti ondan sonra yine takili kaldi. Bu denemelerim basarisiz cikinca 3.1.3 yukledim yine bir iki saat calistiktan sonra takili kaliyor. Cydia da kaydim yok. Fuzybandla bl downgrade yapamiyorum.

acaba bana bu konuda ustalarimizdan yada bu problemi asan kimseden care bulabilirmiyim.

yardimlarinizi bekliyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaslar bide tel yurtdisi ve orjinal sim var.

hakankurban

hakankurban

Üye
kardeş basebandı 05.14.02 olan telefonlar için unlock çıkmadı..fakat bootromu 05.08 ise 3g lerde unlock var ama bootrom 05.09 ise yine unlock edemezsin bekleyeceksin
1-telefonunu snowbreze ile jailbreak yapacaksın
2-cydiadan fuzzyband 4.1-1 indirip kuracaksın
3-fuzzybandı açıp bootloderi 05.08 ise downgrede yapıp flaşlayacaksın
4-basebandın 05.13 e düşecek
5-ultrasnowdan unlock yapacaksın

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca 3.1.3 e düşebiliyorsan 3.1.3 te kal 4.1 versiyonu 3g telefonları yavaşlatıyor biraz ama baseband yükselmiş unlock nasıl yaptın onu anlamadım 3.1.3 düştüm demişsin

atila_abdulahi

Üye
    Konu Sahibi
Tesekur ederim. Vermis oldugunuz uygulamayı harfıyen uygulayacagım umarım telefonum kullanılabılır yada kıtlenmeden calısacak hale gelir.
Bıde unlock olayı nın nasıl yapıldıgını ben halen bılmıyorum. Ben makedonyada yasıyorum ve telım burdakı operatorden alındı. yani sım kendısınınn.
sımdı hemen yazmıs oldugunuz uygulamayı denıycemç
onceden tesekurler.

Ali279

Ali279

Üye
Kardeşim sendeki sorun şu anda herkeste var bootloader sorunu vede ultrasnow un firmvare 5.14 sorunu düzelmedikçe şu an beklemekten başka çaren yok

yakup2929

Üye
ya kardeşim nereye kadar bekleyecez bunu bende 3gs 3.1.3 ver 05.14.02 baseband var o sebepten dolayı sim kilidi var cihaz da nasıl yapacam ben bunu lütfen yardım edin aplltürk diye bir sitede adam video koymuş baseband düşürmek için ipohonenin ırzına geçiyor resmen açıyor epromu söküyor sonra programlıyor ve kızıl ötesi ile tekrar parçayıı takıyor sonra versiyorn düşüyo ama oda çok para istiyor tabi bu kadar şey yaptı dicen ama olsun çok para

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...