39 kontörüm gitti 5000 sms im gelmedi!

Sponsorlu Bağlantılar

efegei

Üye
    Konu Sahibi
39 kontörüm gitti 5000 sms im gelmedi!
Arkadaşlar mobil öğrenci hattım var.Yaklaşık 10 aydır her ay 5000 sms yapıyorum.Hediye smslerim bitti dün ve bugün 100 kontör aldım.Kontörü yükledim.Ve 5bin yazıp 3900 a mesaj yolladım her ay yaptığım gibi.
Aveadan bana gelen mesaj:

"SAYIN MUSTERİMİZ 39 KONTORE HER YONE 500 SMS VEYA AVEAICI 5000 SMS KAMPANYASI SADECE BİREYSEL FATURASIZ HAT MUSTERİLERİMİZ İCİN GEÇERLİDİR.BİLGİ 4441500"

Ben şimdi ne diyim bu avea ya???Hattım zaten kontörlü hat!faturalı değilki!!! neden bana böyle saçma bir cevap yollandı??Niye ben 5000 sms yapamıyorum?10 aydır yapmama rağmen?

Avea müşteri hizmetlerini aradım durumu açıkladım.Umarım yardımcı olurlar...:bann:

--------------- Ekleme ---------------

avea müşteri hizmetlerini aradım ve sorunu çözdük

OGu2HaN

OGu2HaN

Üye
valla sasirdim bende aylardır kullanıyorum problem olmadı sukur.....

curunan

curunan

Üye
hat bilgilerini tekrar kontrol et belki bir karışıklık olmuş olabilir sonra en sağlıklısı müşteri yetkililerini ara vardır bir karışıklık bence...

mAd_girL

mAd_girL

Üye
150 kontör yüklemek gerekmiyo mu onun için ya _?

cellllo

Üye
Benim başıma ve arkadaşlarımın başınada geldi bu sorun müşteri hizmetlerini arayın çözüyorlar...

150 kntr yüklemek gerekmiyo arkadaşım....

mAd_girL

mAd_girL

Üye
hmm tamam ben öyle biliyodumda :utan

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Bende Uyarı Çıkmadı Hiç Bugüne Kadar..Ama Çok Geç Geliyo İşlem Tamamlandı Mesajı:(

Altun.

Altun.

Üye
avea arada takıntı yapıyr böle :D

cross77

cross77

Üye
Arkadaşlar mobil öğrenci hattım var.Yaklaşık 10 aydır her ay 5000 sms yapıyorum.Hediye smslerim bitti dün ve bugün 100 kontör aldım.Kontörü yükledim.Ve 5bin yazıp 3900 a mesaj yolladım her ay yaptığım gibi.
Aveadan bana gelen mesaj:

"SAYIN MUSTERİMİZ 39 KONTORE HER YONE 500 SMS VEYA AVEAICI 5000 SMS KAMPANYASI SADECE BİREYSEL FATURASIZ HAT MUSTERİLERİMİZ İCİN GEÇERLİDİR.BİLGİ 4441500"

Ben şimdi ne diyim bu avea ya???Hattım zaten kontörlü hat!faturalı değilki!!! neden bana böyle saçma bir cevap yollandı??Niye ben 5000 sms yapamıyorum?10 aydır yapmama rağmen?

Avea müşteri hizmetlerini aradım durumu açıkladım.Umarım yardımcı olurlar...:bann:

--------------- Ekleme ---------------

avea müşteri hizmetlerini aradım ve sorunu çözdük
seninhatın kamu personeleri için olaan hat olmasın

Ozan

Ozan

Admin
444 1 500 ü arayın bence, belli bir koyulmus hak yada sınırı geçiyor olablirsiniz de.

safakk

safakk

Üye
Bende Uyarı Çıkmadı Hiç Bugüne Kadar..Ama Çok Geç Geliyo İşlem Tamamlandı Mesajı:(

valla bende 10 dk ya kalmadan işlemimi gerçekleştiriyor

150 kontör yüklemek gerekmiyo mu onun için ya _?

150 kontör mobil öğrenciyi aktive etmek için gerekli yani her avealıyı 10dk sı 2 kontöre aramak için 250 kontör ve yukarısı yüklediğin de ise 1 ay sınırsız sms veriyor hemde her yöne (her yöne olduğundan o kadar emin değilim siz yinede 500 ü arayarak tekrar teyit edin)

avea arada takıntı yapıyr böle :D

çok haklısınız geçen gün kontör kartı yerine telefondan kontör atcaktı avea bayisi sonra yok sistem kilitli falan hık mık yaptı ertesi gün gelin falan dediler bende inadım inat yaptım kaptım 100 kontörlük kontör kartını:) daha avea bayisi böyle yaparsa diğer yerler ne yapsın:@

maxiburak

maxiburak

Üye
arada geliyolar avea ya

arslan_arcelik

arslan_arcelik

Üye
garip bi olay başıma gelmedi 1 kere istedim 1 dakkada geldi:S

romant_58

150 Kontör Bir kere yüklemek yeterli oluyor oda mobi öğrenci aktif olsun diye bir kere yüklendiyse sorun olmaması lazım

yusher

yusher

Üye
yaf ben 3,5 ay önce 5000 msj yaptıydım hala kullanıom bide 3 ay önce 250 kontör yükledim ondan gelen 150 msj da duruo hala kullanılıo :D aveanın bana yaptığı bi kıyak mı acaba bu :D? yoksa bi ara patlar mı bana bu-?

Üst Alt