360*640 153 adet by yaren_dede seçbeğen karma wallpaper paket Toplamda:2550] 07.10.2012 SAYFA 22

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
yeni eklenen duvar kağıtları

7. sayfada 360 640 [200 adet]

8.
sayfada 640 360 [140 adet]

9.
sayfada 360 640 [140 adet]

10. sayfadan paket olarak indirebilirsiniz

11. sayfada 360 640 [113 adet]
640 360 - 1280 720 seç beğen-paket [47 adet]

3. sayfada 128*128 icon seç beğen-set [120 adet]

12.
sayfada 360*640 seç beğen-paket [164 adet]

13. sayfada 360*640
seç beğen-paket [200 adet] (01.09.2012)

14. sayfada by najanaja paket [120 adet]

15.
sayfada by najanaja paket [105 adet]

16.
sayfada by najanaja paket [115 adet]

5. sayfada raflı duvar kağıtları seç beğen-paket [107 adet]

üye olmayan arkadaşlar 2. sayfadan duvar kağıtlarının bir bölümüne ulaşabilir

Arkadaşlar öncelikle beğen butonunu kullanırsanız mutlu olacağımı ilk başta belirteyim :tşk:

(hani sanatçılar alkışlarla yaşıyorum derya işte öyle bir durum) :P:

neyse konumuza sadece beğendiklerinizi indirebilmeniz için wallpaperlar tek tek upoad ediyorum

Benim bu kadar uğraşıma karşılık sizde konuya bir yorum eklerseniz sevinirim

burada bir emek var "es geçmeyin"...

toplamda 2000'i aşacak duvar kağıtları ve fırsat buldukça yenilerini ekleyeceğim

Ekli dosyalar

musti843

musti843

Üye
tsk emeğine sağlık

najanaja

najanaja

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık kardeşim çok güzel bi konu ve gerçekten çok güzel resimler var ama yanlış anlamazsan bazılarının görüntü kalitesi gerçekten çok kötü beğendiklerim oldu içlerinde ama bakıyorum görüntü gerçekten pürüzlü şimdi onların yüksek çözünürlüklüsünü google dan bakıyorum. zaten üst konu olması gerekiyordu bunun harika bi arşiv çıkarmışsın dewamını bekliyoruz ama görüntü kalitesini biraz arttırman şartıyla :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler emeğine sağlık kardeşim çok güzel bi konu ve gerçekten çok güzel resimler var ama yanlış anlamazsan bazılarının görüntü kalitesi gerçekten çok kötü beğendiklerim oldu içlerinde ama bakıyorum görüntü gerçekten pürüzlü şimdi onların yüksek çözünürlüklüsünü google dan bakıyorum. zaten üst konu olması gerekiyordu bunun harika bi arşiv çıkarmışsın dewamını bekliyoruz ama görüntü kalitesini biraz arttırman şartıyla :)

:rica: dostum bu 640*360 olanların boyutlarını ben ayarladım eğer onlardan bahsediyorsan olabilir ama diğerleri nasıl bulduysam öyle gerçi bana kaliteli gibi geldi ama senin kadar usta değilim tabi bu konuda :ah
yorum için teşekkürler

najanaja

najanaja

Üye

:rica: dostum bu 640*360 olanların boyutlarını ben ayarladım eğer onlardan bahsediyorsan olabilir ama diğerleri nasıl bulduysam öyle gerçi bana kaliteli gibi geldi ama senin kadar usta değilim tabi bu konuda :ah
yorum için teşekkürler

estağfurullah ustalık diye bişey yok altı üstü resim bunlar ustalğı olmaz bu işin :) yok ben yatay ekran kullanmıyorum ilk sayfadaki resimlerden bahsebiyorum 16 tane aldım içlerinden sadece bikaç tanesi net bi görüntüye sahip diğerleri görüntü gerçekten pürüzlü tabi telin ekranı küçük orda nasıl görünür bilmem ama pc de bozuk görünüyor bozuk dedysemde o kadar deil bilmem anlatabildim mi lafı uzattıkça batırıyorum ben :) dediğim gibi google dan bakacam büyük boyutlularını bulabilirsem alacam bulursam sana farkı gösteririm :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

estağfurullah ustalık diye bişey yok altı üstü resim bunlar ustalğı olmaz bu işin :) yok ben yatay ekran kullanmıyorum ilk sayfadaki resimlerden bahsebiyorum 16 tane aldım içlerinden sadece bikaç tanesi net bi görüntüye sahip diğerleri görüntü gerçekten pürüzlü tabi telin ekranı küçük orda nasıl görünür bilmem ama pc de bozuk görünüyor bozuk dedysemde o kadar deil bilmem anlatabildim mi lafı uzattıkça batırıyorum ben :) dediğim gibi google dan bakacam büyük boyutlularını bulabilirsem alacam bulursam sana farkı gösteririm :)

doğrudur ben telefondan bakıyorum güzel duruyorsa ekliyorum konuya, birde benim ekranda mat ekran koruyucu var farketmemiş olabilirim

najanaja

najanaja

Üye
örnek olarak bi tanesi kardeşim fark açıkça ortada gördüğün gibi
sendeki resim

bulabildiğim en büyük boyutlusu netliği farkettin mi.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
örnek olarak bi tanesi kardeşim fark açıkça ortada gördüğün gibi
sendeki resim

bulabildiğim en büyük boyutlusu netliği farkettin mi.

fark belli oluyor dostum ama boyutlarıyla oynanmış büyük ihtimal yani normaldir
istediğin boyutta düzgün wallpaper bulmakta biraz zor bunada şükür diyelim artık :)

najanaja

najanaja

Üye

fark belli oluyor dostum ama boyutlarıyla oynanmış büyük ihtimal yani normaldir
istediğin boyutta düzgün wallpaper bulmakta biraz zor bunada şükür diyelim artık :)

kesinlikle olay boyutlandırmada ama ana foto net bi görüntüye sahipse boyutlama yaptığın pro da kaliteliyse hiç bozulmuyor görüntü büyük ihtimal bunları küçük boyutlu bi resimden boyutlandırmışlar ben hemen hemen hergün yeni resimler buluyorum boyutlandırıp tele atıyorum ve hepsi pırl pırıl ama ben genelde hd resim bakıyorum ve boyutladırırken 720x1280 yapıyorum ekranda gerçekten çok canlı duruyor artık 360x640 resim atmaz oldum tele :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
yeni eklenen duvar kağıtları

7. sayfada 360 640 [200 adet]

8.
sayfada 640 360 [140 adet]

9.
sayfada 360 640 [140 adet]

10. sayfadan paket olarak indirebilirsiniz

11. sayfada 360 640 [113 adet]
640 360 - 1280 720 seç beğen-paket [47 adet]

3. sayfada 128*128 icon seç beğen-set [120 adet]

12.
sayfada 360*640 seç beğen-paket [164 adet]

13. sayfada 360*640
seç beğen-paket [200 adet] (01.09.2012)

14. sayfada by najanaja paket [120 adet]

15.
sayfada by najanaja paket [105 adet]

16.
sayfada by najanaja paket [115 adet]

17. sayfada by tempestshine seç beğen paket 360_640 70 adet 640_640 83 adet

18. sayfa by jatvalca seç beğen paket 360.640 seç beğen paket [100 adet]

20. sayfa by yaren_dede seç beğen car paket 360.640 seç beğen paket [100 adet]

21. sayfa by yaren_dede seç beğen hayvan wallpaper paket 360.640 seç beğen paket [100 adet]

22. sayfa by yaren_dede seç beğen karma wallpaper paket 360.640 seç beğen paket [153 adet]

5. sayfada raflı duvar kağıtları seç beğen-paket [107 adet]

üye olmayan arkadaşlar 2. sayfadan duvar kağıtlarının bir bölümüne ulaşabilir

Arkadaşlar öncelikle beğen butonunu kullanırsanız mutlu olacağımı ilk başta belirteyim :tşk:
(hani sanatçılar alkışlarla yaşıyorum derya işte öyle bir durum) :P:
neyse konumuza sadece beğendiklerinizi indirebilmeniz için wallpaperlar tek tek upoad ediyorum
Benim bu kadar uğraşıma karşılık sizde konuya bir yorum eklerseniz seviniri
burada bir emek var "es geçmeyin"...
toplamda 3000'i aşacak duvar kağıtları ve fırsat buldukça yenilerini ekleyeceğim

istek üzerine paylaştığım duvar kağıtlarını paket olarak buraya ekliyorum arkadaşlar indirebilirsiniz

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

12.08.2012 güncelleme eklendi karma zip indir

Ekli dosyalar

najanaja

najanaja

Üye

720x1280 bu boyutta olunca sorun olmuyormu duvar kağıdı seçerken, ben hiç büyük boyutlu atmadım telefona olmaz diye

sorun olurmu hiç tam ekran olur ve daha canlı daha net olur sen 720p videoları tam ekran izlemiyo musun telde :) N8 in tam ekranı 360x640 ve 720x1280 dir geri kalan boyutlar tam ekran olmaz telde.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

sorun olurmu hiç tam ekran olur ve daha canlı daha net olur sen 720p videoları tam ekran izlemiyo musun telde :) N8 in tam ekranı 360x640 ve 720x1280 dir geri kalan boyutlar tam ekran olmaz telde.

Ok dostum bende boyut ayarlıyacam diye boşuna uğraşıyorum :ehe

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Teşekkür ederim yarendede gerçek ten çok güzel bir paylaşım ellerine sağlık..

T0L9A

T0L9A

Üye
emeğine sağlık

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
konu güncellendi arkadaşlar sayfa 9

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Saol araba(düzeltiyorum)hız makinesi olanları aldım müthiş:D

tempestshine

tempestshine

Üye
Abi tek kelimeyle harikasın.Tüm eski duvar kağıtlarımı kaldırdım.Artık bu konudan buluyorum.Özellikle şu atlayan kedi çok hoşuma gitti :D
Şu da çok korkunç :D

Üst Alt