3500 hafıza kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur12344

Üye
    Konu Sahibi
Benim 3500c 'da şuan 1 Gb hafıza kartı var.
bu telefonLar kaç Gb hafıza kartı kaldırabiliyor ? en fazla 1 gb mi oluyo

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kasmaması için 1 Gb idealdir. ;)

beşiktaş444

beşiktaş444

Üye
valla kardeş 3500 kullanma kılavuzunda en fazla 2gb taşıyabilir yazıyo ama genede sen 1gb kullan çünkü telefon yavaşlayabilir

maliakg

maliakg

Üye
dostum bn 2 gb kullanıyrm 1800 mb dolu ksmadan çalışıyo 4 gb bile kaldır 2 gb al 1 gbdan daha hızlı önceden 1 kullanıyodum

cengiz_

Üye
dostum bn 2 gb kullanıyrm 1800 mb dolu ksmadan çalışıyo 4 gb bile kaldır 2 gb al 1 gbdan daha hızlı önceden 1 kullanıyodum
bende yeni 3500 aldım hafıza kartı ne alsam düsünürken yazını okudum 2 lik alacam karar verdim
teşekkürler

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İdeal 1 gb Ama Üstünüde Takabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: mehmet1337
bassasy

bassasy

Üye
walla kardeş inanmayacanız ama bende 4 gb war 3700 mb dolu ama banamısın demio

Ciko Sen

Üye
walla kardeş inanmayacanız ama bende 4 gb war 3700 mb dolu ama banamısın demio
Merhaba 3500c de kullandığınız 4gb hafıza kartının özelliklerini ve markasını yazabilirmisiniz acaba özellikle sd mi yoksa sdhc mi, bende almayı düşünüyorum.Teşekkürler :)

Casy

Casy

Üye
2gb de sorun çıkarmıyor

***zWrC***

***zWrC***

Üye
:oke:bence en ideali 1 gb

HUSKY10

HUSKY10

Üye
Kasmaması için 1 Gb idealdir. ;)
benim hafıza kartı 2 gb hiç kasma ve takılma olmuyo.

fesayes

Üye
Bnde 2gb kullanıyorum 0 kasma ve ful dolu hafıza kartı kasma fln yok kullan bro ;)

By_Stack_Deck

Üye
Ben 1 Gb Kullandığım İçin Bilemem

karali91

Üye
en son 2gb alıyor...

memolico

Üye
bence 2gb uygun

turkscream10

Üye
arkadaşlar ben 512 kullanıyorum son 1 haftadır hafıza yeterli olmasına rağmen sorun çıkıyo mp3 atarken işlem başarısız diyo bluetooth tan gelen dosyaları direk hafıza kartına gitmesi için bi ayarlama yok mu yardım lazım lütfen

alysr1991

Üye
2 gb da kuLLanabiLirsin sorun oLmaz. . .

alperenerd

Üye
bende 1gb aldım aldıma pişman oldum keşke 2gb alsaydım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt