35 TL'ye Kadar Kulaklık Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
35 TL'ye Kadar Kulaklık Önerisi
Evet kulaklığa fazla para vermek istemiyorum. 35 TL'ye kadar alınabilecek en iyi kulaklık hangisidir? En önemli unsur dışarıya ses vermemesi. Kulakiçi istiyorum. Sesler ve basslar tatmin etsin yeter. Çok iyi bir şey beklemiyorum. Şimdiden teşekkürler...

ismail

ismail

Üye
Sana sorularım olacak ona göre bakacağım netten :)

Kulaklığı nasıl kullanırsın

A- İnsan gibi kullanırım. Derlerim toplarım cebime koyarım.

B- İnsan gibi kullanırım ama öyle çokta dikkat etmem. Çeşitli düğümler olacak şekilde biyere atarım.

C- Pekte insan gibi kullandığım söylenemez. Napcağım belli olmaz belki çamaşır ipliği olarakta kullanabilirim.

2. Sorum

Kulaklık kulağında gece uyur musun?

3. Sorum

Kulaklığı silikon kulakiçi mi istersin yoksa normal o sert plastik mi?

avast

avast

Üye
Sony mdr ex50 lp var memnunum 10lpside var kardesimde oda memnun :D

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
Sana sorularım olacak ona göre bakacağım netten :)

Kulaklığı nasıl kullanırsın

A- İnsan gibi kullanırım. Derlerim toplarım cebime koyarım.

B- İnsan gibi kullanırım ama öyle çokta dikkat etmem. Çeşitli düğümler olacak şekilde biyere atarım.

C- Pekte insan gibi kullandığım söylenemez. Napcağım belli olmaz belki çamaşır ipliği olarakta kullanabilirim.

2. Sorum

Kulaklık kulağında gece uyur musun?

3. Sorum

Kulaklığı silikon kulakiçi mi istersin yoksa normal o sert plastik mi?

1. Soru

B- İnsan gibi kullanırım ama öyle çokta dikkat etmem. Çeşitli düğümler olacak şekilde bir yere atarım.

2. Soru

Hayır.

3. Soru

Tabii ki silikon kulakiçi istiyorum.

0MG90

0MG90

Üye

Bu çok iyi belki fiyatı yine düşer 25'e

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
Sony mdr ex50 lp var memnunum 10lpside var kardesimde oda memnun :D

ex50lp'ye baktım güzel görünüyor fakat fiyatı 45-55 TL arasında. ex10lp'ye baktım sesler çok tiz, kulak ağrıtıyor diyorlar ama fiyat iyi.

Bu çok iyi belki fiyatı yine düşer 25'e

Birkaç yerde daha sorduğumda hep bunu tavsiye etmişlerdi. Bu da aklımda ama internetten almayacağım. :)

0MG90

0MG90

Üye
ex50lp'ye baktım güzel görünüyor fakat fiyatı 45-55 TL arasında. ex10lp'ye baktım sesler çok tiz, kulak ağrıtıyor diyorlar ama fiyat iyi.

Birkaç yerde daha sorduğumda hep bunu tavsiye etmişlerdi. Bu da aklımda ama internetten almayacağım. :)
Electro World den alacaktım 50 liraydı vazgeçtim :D

avast

avast

Üye
kardesim 50 lp yi 39.90 a teknoısadan aldım 40 gun once arastırırım senin icin

hocam buyrun 39.90 50 lp

telefon ve arasıra bu mp3 le kullanıyorum

tasarım olarakta acıkcası bende creative ep 630 da var :D arkadasımdan almıstım oda vatandan 44.90 a almıstı urunler aynı gibi ama tizler ve rocklarda sony daha cok hosuma gitti benim ne tarz dinliyosan ona gore al creative 211 yılında cok met edilmis onun ustune 50 cesit kulaklık cıktı :D

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
İlgin için teşekkür ediyorum hocam Sony'nin tasarımı çok hoşuma gitti. Ama nerde sorsam hep Creative EP-630'u öneriyorlar. Bir de Teknosa'da Creative EP-430 gördüm o nasıldır? Fiyatı 5 TL şaka gibi :D

avast

avast

Üye
Hocam creative de baslar kuvvetli ama tizler ve rocklarsa. Keyif almadim ben tabi keyfin bilir ama creative i heryerden akma imitasyon cok

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
Kararsız kaldım şimdi. Genelde rap ve dubstep dinliyorum.

avast

avast

Üye
Hocam keyfinn bilir ben kullandim 10lp 50lp ep630 10lp diger ikisibe gore kotu ep 630 un kablosu ciliz sony e gore ama 50lp ve ep630 yakin sadece sony de tizlerde guzel

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Kulaklık muhabbeti geçince hemen de HepsiBurada atlamış, ne kadar da fırsatçı :) (ama önerdiğim bu reklamlardan değil :dry:)

@GuiTaRisT111 kardeşim şu ikisinin özellikleri ve fiyatı da oldukça iyi, bi bak istersen, tavsiye ederim.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
@avast
O zaman ikisinden hangisi daha iyi?
Kulaklık muhabbeti geçince hemen de HepsiBurada atlamış, ne kadar da fırsatçı :) (ama önerdiğim bu reklamlardan değil :dry:)

@GuiTaRisT111 kardeşim şu ikisinin özellikleri ve fiyatı da oldukça iyi, bi bak istersen, tavsiye ederim.

Hocam Philips gerçekten iyiymiş fiyatı da güzel ama diğeri Beats çakması resmen :D

avast

avast

Üye
Benim elimde suanda sony 50 lp var baslarda guzdl tabi seni bilemem

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Evet kulaklığa fazla para vermek istemiyorum. 35 TL'ye kadar alınabilecek en iyi kulaklık hangisidir? En önemli unsur dışarıya ses vermemesi. Kulakiçi istiyorum. Sesler ve basslar tatmin etsin yeter. Çok iyi bir şey beklemiyorum. Şimdiden teşekkürler...

@avast
O zaman ikisinden hangisi daha iyi?

Hocam Philips gerçekten iyiymiş fiyatı da güzel ama diğeri Beats çakması resmen :D

Bana kalırsa tabi ki Philips, diğerinin de fiyatına göre özellikleri iyi diye ekledim. Yine de senin kararın. bütçe biraz daha olsa ve önem vermiş olsaydın tek tavsiyem Sennheiser'dir :spr

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
    Konu Sahibi
Bana kalırsa tabi ki Philips, diğerinin de fiyatına göre özellikleri iyi diye ekledim. Yine de senin kararın. bütçe biraz daha olsa ve önem vermiş olsaydın tek tavsiyem Sennheiser'dir :spr

Evet fazla para vermek istemiyorum yoksa Sennheiser CX300 gibi modellere yönelirdim. Neyse sağolasın. Gidip bakıcam hepsine. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt