32pfl7605 phılıps

 • 14 Kasım 2010
 • 463 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Philips'ten duvarınızda bir tablo gibi duracak olan en yeni ultra ince TV ile tanışın. Güçlü LED görüntü performansı ve Ambilight etkisiyle her zaman hareketin parçası olacağınızdan emin olabilirsiniz.
  İzleme deneyiminizi zenginleştirin

  Ambilight Spectra 2 izleme deneyimini genişletir

  Ambilight Spectra 2 ile görüntüleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi, ekranın arkasından TV'nin 2 tarafındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi yaratır. Duvarınız ne renk olursa olsun, duvara uyarlama fonksiyonu ışığın renginin her zaman görüntüye uygun olmasını sağlar. Ambilight Spectra 2 ile filmler gerçek gibi!  Çarpıcı detaylara sahip hareketli görüntüler

  Hareket detayları için Pixel Precise HD ile aaaa HD TV
  Pixel Precise HD, ödüllü Pixel Plus temelinin üzerine kurulmuştur. HD Doğal Hareket ve 4 trilyon renkle yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini bir sonraki seviyeye taşıyarak, tüm filmlerinizin akıcı ve son derece net olmasını sağlar. Süper Çözünürlükle Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video izleyin, isterseniz mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesine sahip olacaksınız.
  Mükemmel hareket netliği için 100Hz LCD 2 ms performans

  100Hz LCD, hareketli görüntülerde üstün bir netlik sağlar. Çift Oynatım Hızı Eklentisi, hareketli görüntülerin netliğini geleneksel LCD netliğinin iki katından fazla artırarak 2 milisaniyelik tepki süresi performansı sağlar. Artık, hareketli sahnelerde bile net görüntülerin aaafini çıkarabileceksiniz.

  Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

  LED aydınlatma teknolojisi bulunan en gelişmiş teknolojidir. Bu TV'de, göz alıcı minimalist bir tasarım ve inanılmaz görüntü kalitesinin yanı sıra, sınıfının en düşük güç tüketimini bir arada sunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisinin çevre açısından bir diğer yararı da tehlikeli madde içermemesidir. LED arkadan aydınlatma ile düşük güç tüketimi, yüksek parlaklık, mükemmel kontrast ve canlı, net renklerin aaafini çıkarın.

  aaaa HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

  Philips, HD Doğal Hareket'i film tabanlı görüntü içeriklerinde görülebilen bozulmaları ortadan kaldırır. Ödüllü algoritma, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD gibi) titreme hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.


  < Resmi açmak için tıklayın >  Etkileyici, görünmez ses

  20W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin
  Müziklerin ritmini ve filmlerin ortamını yaşayın. Güçlü 20W RMS (2x10W RMS) amplifikatörler gerçek yaşamla aynı düzeyde ses kalitesi sunuyor. Incredible Surround daha derin ve daha geniş ses çıkışıyla toplam surround ses deneyiminizi güçlendiriyor. Zengin izleme deneyimini daha da zenginleştiren net ve derin bir ses çıkışı sağlıyor.

  Çevrimiçi dünyaya bağlanın ve aaafini çıkarın  TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin aaafini çıkarın. Ev sinema sisteminizi Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

  Bilgisayar ve Ev ağı içeriğine göz atmak için DLNA PC Ağ bağlantısı

  DLNA PC Ağ bağlantısı, TV'nizin uzaktan kumandasını kullanarak bilgisayarınızdaki veya Ev Ağınızdaki video, fotoğraflara ve müzik içeriğine kolayca erişmenizi sağlar. TV'nizi ev ağınıza bağlayarak, DLNA onaylı tüm cihazlardaki içeriğe sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Bir düğmeye basarak, bilgisayarınızın multimedya koleksiyonuna TV'nizde göz atın.


  Her gün daha çevreci  LED, normal LCD TV'lere göre %40'a varan oranda daha fazla enerji verimliliği sunar

  Standart flat TV'lere göre %40'a varan oranda daha yüksek enerji verimliliği. En yeni LED arka aydınlatma teknolojisini kullanan LED arka aydınlatmalı TV'ler, plazmalara ve standart LCD TV'lere kıyasla daha uzun ömür ve çok daha düşük enerji tüketimi ile daha sürdürülebilir seçeneklerdir. CCFL arka aydınlatmaların aksine LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Ayrıca, Philips TV tasarımları nesilden nesle gelişerek, malzeme verimliliğinde artışa ve güvenlik ve mutluluktan ödün vermeden enerji kullanımında azalmaya yol açmıştır. Bugün sizin için, yarın çocuklarınız için iyi haber.
   


  Yazan: Tnyavuz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 21:58