3230da MSJ hafızası mcc kart yapılıyormu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
3230da MSJ hafızası mcc kart yapılıyormu?
3230da MSJ hafızasını mcc kart yapılıyormu? nasıl?
Arkadaşlar güzel bir 3230 buldum alamayı düşünüyorum 6600 ımın hafıza kartındaki mesajları (mail dosyasını) 3230'a aktaracağım ve mesaj hafızasını mmc kart olarak kullanmak istiyorum. çünkü bende mesaj saklama gibi bir hobi var ve telefon hafızasını kullanırsam format atmak zorunda falan kalırsam mesajlarım gider. henüz teli tam kurcalamadım ama msjların ayarlar menusunun içindeki diğer seçeneğinde kullanılan hafızayı seçme gibi bir ayrıntı yok.
Yardımcı olanları öpüyorum

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
evet arkadaşım onun bir programı var sitede vardır bir araştır eğer bulamazsan ben sana msn'den atarım [email protected]...
Programın adı MsvDrivE.sis ;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Dosyalar > Series 60 > Sistem araçları uygulamaları bölümünde mevcut MsvDrive + yine o bölümde aynı işlevi yapan bir program daha var.

enigma

enigma

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim.
bu program msj hafızasını mmc kart yapmaya yarıyor değilmi?
msnden seni ekledim biraz konuşuruz:)

uurokcay

Üye
Originally posted by ChavRash@Oct 25 2005, 12:45 AM
Dosyalar > Series 60 > Sistem araçları uygulamaları bölümünde mevcut MsvDrive + yine o bölümde aynı işlevi yapan bir program daha var.
[post=198555]Quoted post[/post]​

arkadasım cok tesekkür ederim...

uurokcay

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR@Oct 25 2005, 12:36 AM
evet arkadaşım onun bir programı var sitede vardır bir araştır eğer bulamazsan ben sana msn'den atarım [email protected]...
Programın adı MsvDrivE.sis ;)
[post=198541]Quoted post[/post]​

ben ikisinide denedim ama calışmadı ikiside...banada msn den gönderebilirsen sendekini sevinirim dostum..
kolay gelsin...
[email protected]

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İkiside aynı program senin yüklediklerin çalşışmadıysa arkadaşın elindekide çalışmaz çünkü aynı program.

Ayrıca program nasıl çalışmadı uyarı falan mı verdi ? biraz açarmısın.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Programı bir kez çalıştırın ve birdaha hiç çalıştırmayın.

1 kereden sonraki çalıştırmanızda hata verecektir.

h_hakank

Üye
teşekkürler deneyeceğim

iOS Developer

iOS Developer

Üye
bu 3230 topiğinde yer alıyordu başlık açmadan once arama yaparsak daha ii olur...

iOS Developer

iOS Developer

Üye
bu 3230 topiğinde yer alıyordu başlık açmadan once arama yaparsak daha ii olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt