3110c Bazen kilitleniyor ve oyun nasıl atılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismailyigit

Üye
    Konu Sahibi
3110c Bazen kilitleniyor ve oyun nasıl atılıyor
Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce bir arkadaştan 3110c aldım telefonun tuş takımı tam istediğim gibiydi fakat telefon kilitlenip bekleme ekranı geldikden sonra acmak için tıkladığımda bazen beyaz ekran'da takılıyor o anda müzik dinliyorsam calmaya devam ediyor ama ekran gelmiyor ayrıca ben ilk defa bir s40 telefon kullanıyorum bu telefonlara oyun nasıl yükleniyor s60 lar gibi kuruluyor mu yoksa direkt mi şimdiden teşekkürler:nono:

jatvalca

jatvalca

Üye
Takılma sorunu yazılımsal olabilir eğer versiyon yükseltmeyi biliyorsanız versiyonu yükseltin
Oyun yüklemeye gelince S60 lardaki gibi ayrıca bir yükleme yapmana gerek yoktur.Hafıza kartına takıp pcden oyunları attıktan sonra cihazdan direk olarak oynayabilirsin

arwyn

arwyn

Üye
aynen arkadaşım oyunları direk hafıza kartına atarsan çalışır. aa illa program kullanmak istiosan nokia pc suit i indir. donma sorununu halletmek için ise hafıza kartını telefonda biçimlemeni tafsiye ederim. fakat ekranındaki resmin boyutu çok büyükse bu yüzdende ekran gelmiyo olabilir.

ismailyigit

Üye
    Konu Sahibi
yazılımını nasıl yükselticem bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim cok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

--------------- Ekleme ---------------

nokia nın sitesinden buldum güncelledim bakalım ne olucak cok sagolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt