300tl = psu + harddisk + ekran kartı

• 11 Ağustos 2014
  • 484 Okunma
  • 15 Cevap

1. Dostlar acil 300 liraya
    Power harddisk ve ekran kartı almak istiyorum

Kasam küçük 350 watt bi power
    500gb -1tb harddisk
    1gb 128 bit ekran kartı diye düşünüyorun
    75+75+150 lira versem ekran kartı nasıl olcak onu bulamadım bilgisayar yok telefondan zor bakıyorum sizde bi yardımcı olur musunuzz ??

Bütçeyi biraz artır diyenin kafasını kırarım :)

Yazan: UpOneTR
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Sadece ekran kartı ve power için öneride bulunabilirsiniz harddiski ikinci el alcam sanirim

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Mobil cihaz ile gönderdi
  5. R7 240 iyi bir karttır hocam :cool

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Teşekkür ederim ekran kartı onu alıcam
    Vatan çok çok pahalı bir yer hepsiburadada ile arasında baya fark var

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Sata Bağlantı yolu kullanılıyor IDE Bağlantı yoluna göre çok daha fazla bulunan bir bağlantı yoludur. Rpm okuma ve yazma işlemleri için önemlidir. 7200 Rpm iyi bir değerdir. Burada düşük olan 16 Mb'lik ön bellektir. Ön bellek aslında en önemli detaydır ama arkadaş "500 gb-1 tb" kapasiteli istediği için Ön Bellekten kısıp oraya yönelik tavsiye de bulundum.

R7 240 daha iyi bir kart fakat şöyle bir şey var oyun oynamak için alıyorsan ikisi de kurtarmaz gibi.

8. Oyun icin almıyorum ama tabi oyunda oynarım oynadığım oyunlarıda çok rahat karşılar zaten işlemcim core2duo :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. yinede ikisi de bf4 ü low da oynatıyor alacak kişiye yeter diye düşünüyorum

10. Direk oyun odaklı almadığına göre sıkıntı yok. :)

BF4'ün sistem gereksinimleri ile ilgili pek bilgim yok ama doğrudur oynatıyorsa yeterlidir. :)

11. o ekran kartını alırsan ve ram in 4 gb ise bf4 gibi güzel grafikleri olan ve çok özellik isteyen bir oyunu en düşük ayarda oynarsın ki bu da tüm oyunları açar en düşükte vb demek

12. O ekran kartına yani hepsideki 150 liralık olana hangi güç kaynağını alsam iyi olur
    50-60 lira en fazla olursa iyi olur :(

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Hepsiburadadaki ekran kartını 152tl
    Orda higt power 500watt psu 110tl
    Ve ikinci el 1tb harddisk aldım 80 tl :)
    Bana hayırlı uğurlu olsun konu kapanabilir :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    zaakaan bunu beğendi.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 03:22