3 Yıldır Hiç Yemek Yemiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Üç yıl boyunca boğazından bir lokma yemek geçmeyen bir kadın Trudy Sharp. Sadece günde üç bardak çayla beslenen ve sağlığından bir şey kaybetmeyen İngiliz kadının ilginç öyküsü...

Sindirim sorunları nedeniyle bir süre sonra yemek yemeyi reddetmeye başlayan İngiliz kadın Trudy Sharp, çayla geçen üç yılda, insanları yemek yerken görmenin can sıkıcılığından ve mutsuzluğundan bahsediyor.

Ev kadını olan 43 yaşındaki kadın, sadece günde üç bardak çay içtiğini ve herkes gibi bir şeyler yiyemediği için hayatınnı kabusa dönüştüğünü anlatıyor.

"Düşünsenize arkadaşlarınız, çocuklarınız, çevrenizdeki herkes yemek yiyor ve siz ağzınıza bir parça ekmek bile koyamıyorsunuz. Oysa üç öğün düzenli yemek yiyen, şarap içmekten keyif duyan bir kadındım. Sindirim bozukluğu yaşamaya başladıktan sonra tüm bunları unuttum. Günlük beslenmem üç kupa çaydan ibaret."

2006 yılında başlayan sorun, Sharp'ın midesinin de giderek küçülmesine neden olmuş. Doktora giden kadın, tıpta kolektomi olarak bilinen, ince ve kalın bağırsak hastalığı olduğunu ve bağırsaklarının alınması gerektiğini öğrenmiş.

Teşhisten sonra kendisine bir tüp aracılığıyla boğazından sıvı verildiğini anlatan Trudy Sharp, doktorların üç bardak çayla sınır koyduğunu, dördüncünün vücut sistemini bozacağını söylediklerini ifade ediyor.

Şimdi Oxford'da Churchill Hastanesi'nde organ nakli bekleyen kadın, "Her günüm dua etmekle geçiyor. Ama dürüst olmak gerekirse hayat yemek yemediğiniz zaman tam bir hayat sayılmaz. Buna hayat denemez. Umarım bir gün donör bulunacak ve normal bir insan gibi, tıpkı eskisi gibi yemek yiyebileceğim" diyor.

Doktorlarsa bağırsak naklinin zor olduğunu, çoğu zaman bu tip transplantasyonlarda vücudun organı reddedebileceğini söylüyor.
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,sırf çayla 3 yıl yaşamak gerçekten kâbus gibi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt