3 yıl ömürlü pil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Mobil cihazların yeteneklerinin artması en çok şarj ömrüne yansıyor. Sürekli daha gelişmiş cihazlar çıkıyor ancak hepsi daha çok enerji harcıyor. Pil teknolojisi konusunda özellikle müzikçalarlar ve cep telefonları alternatifleri deniyor ancak bu seferki girişim fotoğraf makinesi ve video kamera üreticisi Canon'dan geldi. Firmanın üstünde çalıtığı yeni yakıt pili teknolojisi üç yıl içinde firmanın modellerinde kullanılmaya başlanacak. Alkolün dönüştürülmesiyle ortaya çıkan hidrojen ve oksijenden enerji elde edilmesine dayanan yakıt pili teknolojisinde Canon'un çözümü yeniden doldurulabilir bir kartışla doğrudan hidrojen kullanımı üstüne geliştirilmiş.
 


kond

Üye
sonra havaya ucmayalım cok iyi olur da bize yetiştirseler bari..
 

snrers

Üye
daha neler duyup görecegiz. mesela philips cep telefonlarının bazılar 1 ay sarjı gidiyor süper bişey sarj aletinin nerde oldugunu unutuyormus insan
 

xxhamster

Üye
ya teqnoloji ne qdr ılerledı daha neler cıqcaq qımbılır basımızaa allah yardımcımız olsun :D:D:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt