3 telefon hakkında karar veremiyorum yardım..xxxXxXXxxxXxx

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
3 telefon hakkında karar veremiyorum yardım..xxxXxXXxxxXxx
​Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum ve bayadır araştırıyorum fakat 3 telefon arasında bi karar veremedim.Karar veremediğim telefonlar şunlar;

1-Samsung Galaxy Gio (Android,Multi touch,800 mhz işlemci hızına sahip,3.2mp kamera,flash yok,adobe flash player yok fakat yükleyebiliyormuşuz sanırım 3.2 inç ekranı ve uygun fiyatı)

2-Samsung Galaxy Ace (Gio ile genelde aynı özelliklere sahip ben farklılıklarını yazıyorum.Android,Multi touch,800 mhz işlemci hızına sahip,5mp kamerası var flash var,adobe flash player bundada yok malasef dediğim gibi yükleyebiliyoruz sanırım,3.5inçlik ekranı,gorilla glass denilen özellik ekranın çizilmesine karşı koruyor vee fiyatı gionun 100 tl fazlası diyebilirim)

3-Huawei İdeos x5 (Telefonda yok yok bence.fakat çeşitli sorunlar çıkartan ve garantiden geç gelen bi telefon diyebiliriz buna yada öyle diyorlar...özellikleri ise hd video çekimi,5mp kamera,800 mhz işlemci hızına sahip ve rami oldukça iyi.adobe flash player mevcut fakat bu telefonunda sıfırını bulmak bi hayli zor ve birazda pahalı açıkcası 2.el almayada çekiniyorum)

İşte böyle arkadaşlar sizden çoooooook çook acil yardımlarınızı bekliyorum...Bu kadar araştırdım fakat bi karar veremedim gionun fiyatı iyi,acenin özellikleri iyi fiyatı fazla,ideosun sıfınırını bulmak imkansız gibi...)

Yardımm lütfennnn :(((

vavra22

vavra22

Üye
öncelikle buna sen karar vermelisin
senin için megapiksel problemi olurmu olmazmı ? fiyat ne kadara kadar problem olur? ayrıca illa sadece bu markalarmı? istediğin fiyat aralığında başka markalarda telefonlar bulabilirsin..

ama bu üç seçenek arasında en uygunu galaxy ace gibi görünüyor kullanan arkadaşlardan yorumunu alırsın

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
hocam hayatımda sıfır cihaz birkere aldım hep ikinci eldi aldıklarım.temiz ideos x5 bulursan kaçırma..

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
vavra22 yorum için sağol dostum.ya bu özelliklerde bu fiyata bunları buldum başka önerdiğin varsa söyle bakalım.birde şu megapiksel olayı aslında biraz önemli alacaksan iyisini alıcaksın sonuçta fakat 3.2 ile 5 mp arasında fazla bi değişim olacağını da sanmıyorum gerçi.kafam çok karışık anlayacağınız...

----------Eklendi @ 23:28:11 ---------- Yazıldı @ 23:25:58 ----------

hocam hayatımda sıfır cihaz birkere aldım hep ikinci eldi aldıklarım.temiz ideos x5 bulursan kaçırma..
Bu devirde kimseye güvenilmiyor.2.elde ne bileyim pek hoşuma gitmiyor dul kadın alırmış gibi hissediyorum :) alacaksan sıfırını alacaksında o da bulunmuyor işte :/

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
galaxy ace yada gio modelleri alternatifte var onlara bakmak gerek...
vavra22 yorum için sağol dostum.ya bu özelliklerde bu fiyata bunları buldum başka önerdiğin varsa söyle bakalım.birde şu megapiksel olayı aslında biraz önemli alacaksan iyisini alıcaksın sonuçta fakat 3.2 ile 5 mp arasında fazla bi değişim olacağını da sanmıyorum gerçi.kafam çok karışık anlayacağınız...

----------Eklendi @ 23:28:11 ---------- Yazıldı @ 23:25:58 ----------

Bu devirde kimseye güvenilmiyor.2.elde ne bileyim pek hoşuma gitmiyor dul kadın alırmış gibi hissediyorum :) alacaksan sıfırını alacaksında o da bulunmuyor işte :/

vavra22

vavra22

Üye
bu telefonların fiyat aralığında illa android olcak diyorsan en mantıklısı bence galaxy ace ama yakın tanıdığında felan temiz 2.el bulabilirsen çok daha güzelleriyle karşılaşabilirsin onun haricinde 2. el gerçekten sıkıntı oluyo uzun süre kullanım için

ve o fiyat aralığında(600) önerebileceğim başka telefon megapikseli yüksek olsun diyorsan nokia c6-01 var 8mp. veya 1ghz symbian belle sisteminin en hızlı üyelerinden olan nokia 603 var , android olsun diyorsanda dediğim gibi samsung galaxy ace ilk göze çarpanlardan.

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
İdeos x5 al.Turkcellde var.570 tl gibi birşey fiyatı.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Antalyada hiç bi timde ideos x5 yok.

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın vavra22 fakat android bir telefon almak istiyorum.ideos x5 i bi araştıracağım samsunda ilk bulduğumda alırım herhalde :) yoksa ace gio arasında tercih yapacağım.sizce gio mu ace mi ?

tempestshine

tempestshine

Üye
Ace ekran ve kamera olarak daha iyi.Ama çok sorunlu olduğu söyleniyor :hmmm

Legendary_484

Legendary_484

Üye
bunların arasında x5 ama bulamazsın i ayrıca hd video çekimi,5mp kamera yazmışsın sitelerde yazanlara fazla takılma kullananlara sormalısın 3mp gibi yazılımla 5 e yükseltilmiş gibi kalitesi var diyolar.

bunların arasında gio daha uygun ace çözünürlüğü kötü... (burada kimileri kıllanıp tartışma çıkarabilir ) herşey ortada...

onun dışında başka model telefonda düşünebilirim dersen özelden ulaş bana

----------Eklendi @ 16:16:39 ---------- Yazıldı @ 16:14:45 ----------

İdeos x5 al.Turkcellde var.570 tl gibi birşey fiyatı.
nerde var arkadaşım tutturmuşunuz bi tim tim ne çok biliyonuz ankara-bilecik-eskişehir-afyon bütün timleri araştırdım hiçbirinde yok olsa zaten baştan turkcellin sitesinde listede adı olurdu

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Arkadaşlar İdeos X5 sizi yolda bırakmaz güvenle alın.Marka takıntısı yapmayın.Dünyanın en hızlı telefonunuda huawei üretti yani güvenerek alabilirsiniz.

----------Eklendi @ 16:32:02 ---------- Yazıldı @ 16:24:08 ----------

bunların arasında x5 ama bulamazsın i ayrıca hd video çekimi,5mp kamera yazmışsın sitelerde yazanlara fazla takılma kullananlara sormalısın 3mp gibi yazılımla 5 e yükseltilmiş gibi kalitesi var diyolar.

bunların arasında gio daha uygun ace çözünürlüğü kötü... (burada kimileri kıllanıp tartışma çıkarabilir ) herşey ortada...

onun dışında başka model telefonda düşünebilirim dersen özelden ulaş bana

----------Eklendi @ 16:16:39 ---------- Yazıldı @ 16:14:45 ----------

nerde var arkadaşım tutturmuşunuz bi tim tim ne çok biliyonuz ankara-bilecik-eskişehir-afyon bütün timleri araştırdım hiçbirinde yok olsa zaten baştan turkcellin sitesinde listede adı olurdu
Tamamda niye atarlanıyorsunki?

Legendary_484

Legendary_484

Üye
Arkadaşlar İdeos X5 sizi yolda bırakmaz güvenle alın.Marka takıntısı yapmayın.Dünyanın en hızlı telefonunuda huawei üretti yani güvenerek alabilirsiniz.

----------Eklendi @ 16:32:02 ---------- Yazıldı @ 16:24:08 ----------

Tamamda niye atarlanıyorsunki?

Atarlan mi yorum sadece söyledim

Waveman

Waveman

Üye
Performans istiyosan ideos dayanıklılık istiyosan samsunglardan birini al ama böyle dedim diye aklında huaweiler dayanıksız yargısı oluşmasın samsung daha dayanıklı ben seçimimi ideostan yana kullanırdım

61semih

61semih

Üye
gio da multıtouch

gıo yada x5 almalısın
uzun seneler kullanacagım satmıyacagım dıyorsan x5 ın donanımı daha ıyı

vavra22

vavra22

Üye
x5 in özelliklerini ve piyasasını bilmiyorum kardeş ama arkadaşların yorumlarına göre samsunglardan daha çok ön plana x5 çıkmış gibi gözüküyor forumda kullananlar vardır onlardan detaylı bilgi alırsın şimdiden hayırlı uğurlu olsun

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ace çok sorunlu, Gio ise biraz geri kalıyor. Ideos X5 mantıklı bir seçim, tabi bulabilirsen :)

hicks98

Üye
Hepsiburada da 150 lira indirim var Galaxy Ace de.Ama bende bu 3ü dışında C6-01 öneririm kamerası gerçekten çok iyi. :)

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herkese yorumlar için teşekkürler fakat android telefon almak istiyorum.aynen dedikleriniz gibi ideos bulmak zor ace sorunlu dıyorlar(fakat goruntusu harbıden cok iyi),ideos en iyisi fakat bulmak çok zor bulsam bile piyasada cok az sayıda olduğu için 600den aşşağı bırakmazlar diyede düşünmüyorum değil.şuanda gio almak en mantıklı seçim gibi.fakat telefonu uzun süre kullanacağımdan sağlam ve işimi görecek bi telefon istiyorum.

Gio veya ace kullanan arkadaşlar telefonu biraz açıklayabilirmi...ne gibi sorunları var mesela...teşekkürler şimdiden.

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Sen en iyisi ace al.Vatanda %25 indirimi bekle 570 liraya al en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt