3 Telefon Arasında Kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
3 Telefon Arasında Kaldım
Arkadaşlar bu yaz telefon alıcam iphone 3gs, iphone 4 ve htc desire hd arasında kaldım internet ve oyun amaçlı kullanıcam. iphone 3 gs ye daha sıcak bakıyorum ama eğer ip4 e göre oyun performansı arasında çok fark varsa ip 4 alıcam yorumlarınızı esirgemeyin.

fireman87

fireman87

Üye
Arkadasım bi kere iphone 3gs ile i4'ü yan yana koyman hata.. Paran var htc desire hd al derim :oke:

technoblue

technoblue

Üye
iphone4 ve iphone3gs. bunları kıyaslayamazsın bile. ikisinden biri olacaksa tabi ki iphone4. iphone4 daha doğrusu genel olarak iphone çok sık arıza çıkartabiliyor. ve masrafı inanılmaz pahalı olabiliyor. bence fiyatı daha düşük olan htc desire hd almak daha mantıklı. yada lg optimus black tavsiye ederim.

Dampierre

Dampierre

Üye
Htc desire hd daha mantılık olur. Nedeni ise web tarayıcısı flash 10.1 i destekliyor. İphone'da flash diye birşey yok :D Androide hergün güzel oyunlar çıkıyor zaten. Ayrıca sürekli gelişen bir işletim sistemi. Kamerasıda yeterli.

52mrt1905

Üye
htc alıcaksan androidli alma tavsiye etmem windows phone lusunu al kesinlile çok daha hızlı
not:bence yazın telefon alma çünkü firmalar eylül ekim aylarında yeni modeller çıkarıyorlar bir iki ay sabret yeni modelleri al yeni modeller çıkınca telefonun sana eski gelir

Utku

Utku

Üye
SGS2:pro:

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady ve Elektr0
addmin

addmin

Üye
htc desire s al (paran yoksa ama vodafondan al ) paran varsa htc desire hd ideal ;)

India

India

Üye
htc diyorum .

Strange

Strange

Üye
    Konu Sahibi
htc de flash player olması cazip geliyor ama güzel oyun varmıdır bilmiyorum:allalla:
s2 yi inceliycem

Tek şey Basket

Tek şey Basket

Üye
Iphone 4 ten başka düşünme o kadar paran varsa bilader.

özdeniz65

özdeniz65

Üye
bence samsung galaxy s 2 al çünkü çok hızlı ve güncellemelerini bulmak çok kolay oyun ve web tarayıcı çok güzel .......:evet:

svetlo

svetlo

Üye
htc desire hd al bencede

Kingmortall

Kingmortall

Üye
arkadaşım galaxy s2 al canavar gibi telefon hepsini 2 ye katlar hızı çok iyi

gitaristcocuk

gitaristcocuk

Üye
iphone 4 tabiki de

technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşım 3 telefonda birbirinden güzel telefonlar, iphoneler arasında tercih etmen gerekirse tabiki iphone 4 derim şahsen, yalnız şunu bilki o kadar parada verilmez yani..
buna istinaden HTC D HD alman çok mantıklı olur çünkü süper bir smartphone... benim seçimim htc den yana olurdu :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
kesın bu 3 telefondan bırısı olacak dıyorsan dusunmeden htc desire al bence..

log1n

log1n

Üye
Hiç düşünme bence iphone 4 al :yuru

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
3ü arasında Desire HD öneririm. Alabilirsen SII daha iyi olur. Sadece oyun için alacaksan Optimus 2X tam bi oyun telefonu. Ama oyun dışında fazla iyi omadığı söyleniyor.

52mrt1905

Üye
oyunlar beleş olsun istiyorsan n8 al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt