3. Sınıfta Okuyan Çocuğun Şaşırtan Kompozisyonu..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
3. Sınıfta Okuyan Çocuğun Şaşırtan Kompozisyonu..!
Konu: �3 dilek hakkiniz olsa ne dilerdiniz?�

"Günümüzde çok dilek hakkımız olması çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkımızı kullaniriz her zaman. Benim 3 dilek hakkım olsa 3 dilek hakkı daha isterdim. Elde var 6 dilek hakkı, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkım daha olur. 15 dilek ile her istediğimi dilerim. Günah degilse Allah olmayı dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkım sonsuz kere sonsuz olur. Çok akılı olurum. Maalesef her istediğimi yapabilirim. Kendime kasvetli bir yarış arabası yaptırırım. Onunla Antalya'ya gider dedemlerin elini öperim.Dedem bana torunum Allah olmus der. Sevinir. Harçlık verir. Abime vermez, çünkü o arabaya kusan bir gerzek. Sonra dedem mezarlıkta zombileri öldürmeye gönderir beni. Hepsini yok ederim ışın kılıcıyla. Babamı da döverim".

(M.Firat Ant)

Zekiymiş taktir ettim :D

manyak!

manyak!

Üye
harbiden pek zekiymiş kimin aklına gelirdi yaa:)

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
tamam antalya işte bunu ben yazmışdım ya :D

POWER

POWER

Üye
helal yaw...Ne zeka!bu çocuk çok yaşamaz :D

Honda-VTI

Honda-VTI

Üye
Harika birşey yaw güldürdün beni:)

_Berker_

_Berker_

Üye
bana 3 dilek hakkı sunsalar sonzuz dilek hakkı dilerim :D

ouSahin

ouSahin

Üye
akıl akıl gel bu çoçuga takıl:D

_KyRa_

_KyRa_

Üye
kendi küçüklüümü hatırladım yaw :D:D:D:D:D:D:D:kop:

SelmanTE

SelmanTE

Üye
çok ii gerçekten yauw :D

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
zeki çocuk belli olur

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Zekinin Zekisi Hemde Yaa:D

erdi92

erdi92

Üye
Bunu harbiden 3. sınıftaki çocuk mu yadı yav :)

murat_dragon

Üye

çok zekiymiş takdir ettim

hellboy1622

Üye
aslında takdir edilcek bişi yokk..çoçuğun kafasının sama şeylerle dolu olduğu bellii..baksana zombileri öldürürüm falan filan...ağlanacak bi durum aslında...5 yaşındaki çoçuk Kuran-ı Kerim hafızı ama bizim çoçuklarımız 3. sınıfa gidiyorr Allah gibi yüce bi varlık hakkında bilgisiz....

west_advisory

west_advisory

Üye
ooooo süper zeka haahahaha :kop:

Salihyet

Salihyet

Üye
ooff süper çocuk yha xD :D

(bence de zombi kısmı çocuğun fazla film izlediğine işaret ama olsun takdir edilesi bi kereta :ehe )

Kaptan

Kaptan

Üye
Abime vermez, çünkü o arabaya kusan bir gerzek. Sonra dedem mezarlıkta zombileri öldürmeye gönderir beni. Hepsini yok ederim ışın kılıcıyla. Babamı da döverim".

süper çocuk ya oraları süper :D kusan bir gerzek xD

anaaa babasını ışın kılıcıyla da dövcekmiş :D:naughty::naughty::box:box:box

Nazy

Nazy

Üye
Hayal Gücü Geniş:)

sersalan

Üye
bi dilegim allahtan olsun. bu kücücük cocugun ailesine nasihat vermek olsun. o yaslarda ailem bana allahtan korkmami isterdi. megerse bazi ailelerde cocuklarina bu yönde egitim vermeyi uygun görmüs allah islah etsin. marifetmis gibi birde insanlara okutmak buda dogru degil. ben buna zeka demem. simdi diyeceksinizki o daha cocuk ben zaten cocuga bisey demiyorum akilli ama aklini derslerine versin. bizi yaratanin sifatine degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt