Haber 3 Popüler Android Oyunu Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
3 Popüler Android Oyunu Mağaza'da

(1 GB RAM ve üstü)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: beats

Serhan

Serhan

Üye
clash of clans zannettim :(

• Beğen
Tepkiler: MixRadio ve emz
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Aynen bende bir an Clash of Clans sandım sonra bir daha okudum ve gözümden bir damla yaş süzüldü.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve emz
Heimdalll

Heimdalll

Üye
bende popüler yazınca bişey sandım yinede teşekkürler

emz

emz

Üye
Aynen. Clash of Clans sandım hem yüreğime iniyordu 512 desteklemiyor diye ardından da yanlış okuduğumu gördüğüm için sevindim. Ama hala en çok beklediğim oyun bu. İnşallah gelir. Sözde dolmuş Driver çıkacaktı bu yaz. Hepsi hikaye :(

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Serhan
alical33

alical33

Üye
Ben tenisi indirdim tam ekran olmadı yarısı görünüyor falan dolmuş diver la bus simulator gelse daha iyiydi bide şu candy crash denen oyun çıksaydı artık

• Beğen
Tepkiler: emz
Serhan

Serhan

Üye
Ben tenisi indirdim tam ekran olmadı yarısı görünüyor falan dolmuş diver la bus simulator gelse daha iyiydi bide şu candy crash denen oyun çıksaydı artık
Candy Crush çıksın :(İnan ki tanıdığım çoğu insan kendi kraş olmaığı için lumia almıyor.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
alical33

alical33

Üye
Candy Crush çıksın :(İnan ki tanıdığım çoğu insan kendi kraş olmaığı için lumia almıyor.
bende kendim oynamıyorum zaten hiç sevmemde ama biri sorupda yok dedimmi sinir oluyorum

• Beğen
Tepkiler: emz
TurboCall

TurboCall

Üye
Android işletim sistemine sahip deyince dedim noluyor ta kii o ilk oyunun 1gb ram ore more olduğunu görene kadar (Windows Phone for 1gb ram ore more :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2 tane daha

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bu oyun eski tarihlerde gelmiş ama baya bir popülermiş 50 milyondan fazla indirilmiş

alical33

alical33

Üye
bu oyun eski tarihlerde gelmiş ama baya bir popülermiş 50 milyondan fazla indirilmiş
bu oyun güzel ama dediğin gibi çok önceden beri var tavsiyemdir :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bu age of wind 3 Windows store mağazasında yok galiba bulamadım güzel oyun baya

Üst Alt