3. Her Ay Hediye Çekilişi Sonuçları

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
3. Her Ay Hediye Çekilişi Sonuçları

Merhaba arkadaşlar
Öncelikle gecikme için üzgünüm, rahatsızlıktan dolayı pek giremedim üstüne iş yoğunluktan vakit olmadı o yüzden kusuruma bakmayın lütfen.
Üçüncü hediye çekilişi duyurumuzu 3. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir) konusunda yapıp katılımları almıştık ve sonuçları video dahilinde ekliyorum.
Öncelikle kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum ..
Kazananlara bildirim için dönüş yapıp hediyelerini vereceğim.

3. çekilişimizin sonuçları şu şekildedir:

Kazanan Asil Talihliler

Yedek Talihliler

Çekiliş Videosu

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hediyeler İçin
İlk başta Asil Talihli arkadaşlara Maxicep Pm üzerinden bağlantı kurup gerekli adres bilgileri istenip eğer pm gönderildikten itibaren 48 saat/2 gün içinde yanıt vermezlerse hediye yedek talihliye verilecektir.
Adres bilgileri alındığı vakit, ödülleri sahiplerine önümüzdeki hafta bir aksilik çıkmazsa yollayacağım inşallah.

Kazanan arkadaşları tebrik ediyor ve bir sonra ki çekilişte görüşmek üzere!
Kazanamayan arkadaşlar lütfen üzülmesin, her çekilişte kazananları sonraki çekilişlere dahil etmeyip şansınızın artması için elimden geleni yapıyorum..
Şans sizinle olsun

*Tartışma konusu Aylık Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu
*Destek olmak için konuyu beğenip, oylama yapabilirsiniz
*Daha fazlası için takipte kalın!~

Tepkiler: MzKARTAL, NiTr[O]gEn, CaptainPrice. ve 9 diğerleri

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kazananları tebrik ediyorum

Tepkiler: kanat_58, seyyid70 ve BLasTeaR

Tufkan

Üye
Yedek bile olamamışız gene

Tepkiler: kanat_58 ve BLasTeaR
Biz kazanan olarak tebriklerinizi teşekkürlerimle cevaplamak isterim. İlk çıkmışız iyi mi

MAERKEK

Moderator
Eline sağlık abicim. Nasipte olmayınca olmuyor işte . Güzel bir yarışmanın daha sonuna geldik. Kazanları tebrik eder , yapımcılarına ve destek verenlere teşekkür eder. Böyle yarışmaların devamını bekleriz. Forum tanıtımı için elimizden geleni yaparız.

Kazanan lari tebrik ederim nasip işte ben de yedek olarak çıkmışim

Murat Alper

Moderator
kazananları tebrik ediyorum yine kısmet değilmiş zaten hep şanssozım

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Biz kazanan olarak tebriklerinizi teşekkürlerimle cevaplamak isterim. İlk çıkmışız iyi mi
Şimdiden güle güle kullanın, tabi attığım pm'ye 48 saat /2 gün içinde cevap vermeniz durumunda ödülü alacaksınız.

Güzel dileklerin için asıl ben teşekkür ediyorum, hayırlısıyla gittiği kadar gidecek ve elimden geldiğince de siz değerli arkadaşlara bir şeyler vermeye çalışacağım ..

Kazanan lari tebrik ederim nasip işte ben de yedek olarak çıkmışim
Ben de tebrik ederim..

Asil talihli kazanan arkadaşlara pm yollandı, pm yolladığı tarih/saat itibariyle 48 saat/ 2 gün içinde dönmelerini bekliyorum.
kazananları tebrik ediyorum yine kısmet değilmiş zaten hep şanssozım
Kısmet değilmiş, bir daha ki sefere inşallah..

Tepkiler: kanat_58
Değerli bir hediye kazandım. Teşekkürler

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Tepkiler: kanat_58 ve MeLih_061

seyyid70

Üye
Dedim șansimi deneyim ama google play hediyesini istemiyodum. 32 gb flash gecmisti icimden kalbim temizmis demekki kazanan arkadașlarimi tebrik ederim. Katilanlara tesekkur ederim

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Dedim șansimi deneyim ama google play hediyesini istemiyodum. 32 gb flash gecmisti icimden kalbim temizmis demekki kazanan arkadașlarimi tebrik ederim. Katilanlara tesekkur ederim
Adınıza sevindim, güle güle kullanırsınız artık.. (tebessüm)
Diğer arkadaşlara da bir daha ki çekilişte bol şanslar diliyorum ..

Tepkiler: seyyid70 ve kanat_58
Tebrikler

Tepkiler: BLasTeaR, seyyid70 ve kanat_58

kanat_58

Üye
kazanan arkadaşları tebrik ederim

Tepkiler: BLasTeaR, seyyid70 ve bulut6842

ismail

Üye
Teşekkür ederim hala şaşkınım pm attım

Tepkiler: BLasTeaR ve kanat_58

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Asil kazanan arkadaşlar dönüş yapıp kargo için gerekli bilgiler alındı. 1. ödülün sahibi olan @-Börteçine- arkadaşımıza hediyesi verildi, güle güle kullansın
Diğer arkadaşların (@seyyid70 @Süleyman @sailfish @MeLih_061) hediyeleri de isimler doğrulandığı için (kupa bardağa isimleri yazdırmak için) kısmetse önümüzde hafta toptan hepsini yollayacağım.
Şimdiden güle güle kullanın. Dilerim kullandıkça bizi hatırlarsınız
Yedek kadro 'lütfen girmesin de ben alayım' diyen illa olmuştur
Diğer arkadaşlarımız da lütfen üzülmesin, elimden geldiğince bu etkinliği sürdüreceğim inşallah

Tepkiler: asikm23, sailfish, Tufkan ve 1 kişi daha