3 ay süre uzaması için kaç kontör yüklemek gerekli?(avea ve turkcell için)

Sponsorlu Bağlantılar

office boyxD

Konu Sahibi
3 ay süre uzaması için kaç kontör yüklemek gerekli?(avea ve turkcell için)
3 ay süre uzaması için kaç kontör(TL) yüklemek gerekli?(avea ve turkcell için)
tcell de 100 kontör(20TL)
ama avea da 50 kontör mü yoksa 2O kontör mü?(TL)
_cevaplarda herkes turkcell için 5tl demiş ama TİM bayisine sordum 20Tl(100knt)dedi
avea için de bayisine gidip sordum 10TL(50knt)dedi

herkes farklı birşey diyor kafam karıştı:ehe
açıklığa kavuşturalım :konus:

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark

Larock

Larock

Üye
*numara taşıma hepsinde ücretsizdir.
*hattın aktif kullanım süresini uzatmak için; avea=5tl, vodafone=4tl, turkcell=5tl yükleyerek uzatabilirsin.

izmirligenc

izmirligenc

Üye
numarani tasi ustune sana dakikalar yagdiyorlar
surede suan tum oprt 4 tl sure uzatiyr aveada 4tl

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
benim numaramı odafone taşımıştım şuan 2.5 aydır vodafone dayım.Şimdi tekrar Turkcell e geçmek için 3 ayı doldurmak zorundamıyım?

office boyxD

Konu Sahibi
*numara taşıma hepsinde ücretsizdir.
*hattın aktif kullanım süresini uzatmak için; avea=5tl, vodafone=4tl, turkcell=5tl yükleyerek uzatabilirsin.
iyi de ben turkcell hattıma hep 5TL yüklüyorum ve şuan=hattınızın kapanmaması için 9 günde yükleme yapınız mesajı geldi?
(tcell)5TL değil de 20TL olmasın???
LÜTFEN CEVAP

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
hayır 3 ay dolmasına gerek yok

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
biizm burdakiler hattın zaten Turkcell numarası dıye yeni Turkcell hat vermiyorlar ne yapabilirim

office boyxD

Konu Sahibi
HER YERE SORDUM TURKCELL'DE 20 TL YÜKLEMEK GEREKİYORMUŞ,5Tl NERDEN ÇIKTI?:nono:

asc3

Üye
Ben şuan denedim 5TL yüklemek 90 gün uzatıyor(Türkcell için).

ilo53

ilo53

Üye
5tl 3 ay uzatıyo denendı

nukke

Üye
beyler biraz iyi araştırın hangi operatör olursa olsun 5 tl den uzatmak zorunda telekominakasyon kurumu kararı resmi gazetede yayınlandı yoksa bu güne kadar dünya kadar insanı kazıklayan ve hala da kazıklamaya devam eden sözde türksel ama gerçekte israilsel 5 tl ile doyar mı numara taşıma olayı olunca paçaları tutuşmuş mahkeme kapılarını aşındırmış ama avcunu yalamıştır çünkü bütün millet numarası yüzünden kazıklandıkları bu pislikleri terkedemiyordu numara taşıma oldu ama unutulan birşey vardı bizim insanlarımız o kadar birşeye bağlanır ki değiştirmesi gerçekleri görmesi at gözlüklerini çıkarmaları çok zordur firma iki güzel sevimli çocuk çıkarır reklamda kandırır tüm zekileri! hal böyle olunca millet de kalır orada belki de alışmıştır kazığı yemeye belki de hoşuna gidiyordur orasını bilemem :) türkselin çekim gücü adamlar kendileri itiraf ediyor paraları nasıl çektiklerini :)

nfsnihat

nfsnihat

Üye
numara taşıma için vodafone'a başvurdum. hattımı 1.5-2 aydır kullanmıyordum. Sim kartımda elimde yok. Hattı taşıma işleminden önce numarayı aradım "telefonunuz bağlanamamaktadır" diye bir uyarı verdi. Ama taşıma işleminde bir sıkıntı olmadı. Sim kartı verdiler 2 gün içinde açılcak dendi. Hat deaktif mi oldu acaba ? Kullanıma açılır mı ?

sevisb

Üye
hayır sadece 5tl 3ay süre uzatıyor çünkü ben iletişimciyim

pr0

pr0

Üye
turkcellde en az 5 tL lik yukle 3 ay süre uzuyor ama diğer oparatörleri blmiorum ;)

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
5 tl yetiyor ama ben sms paketine üye olduğum için 10 tl atıyorum her ay 3 aydan 3 ayada 5 atsan sorun çıkmaz.

Üst Alt