3 Ay Boyunca 100 MB İnternet Sadece 5TL (Bu Fırsat KAÇMAZ!!!)

Sponsorlu Bağlantılar

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Yalnız paketi iptal etmeyi unutmayın sonraki aylar için 10 TL kesiliyor :D

hakannn1907

Üye
1haftadır kullanıyorum hala 100mb kaldı diyor
turkcelli aradım şikayet formu olusturdular

dikkat edin.

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
bilgi için teşşekkürler

ilo53

ilo53

Üye
benımde dusmuyo yenı tel aldım 5230 suan 56 kaldı ama gırıyorum yıne takıldı 56 hala

balkonkusu

balkonkusu

Üye
ben de üye olamadım arkadaş :D dün 3 ay yazıp gönderdim siz daha önce kullandınız diyo :D adamı hasta ettiler :D adam gibi paket yapsalar aylık 10 tl ye 1 gb net olsa alırım valla :D olmadı ttnet ile avea hattı alıp birleştiriyim diyorum

u_cosar

u_cosar

Üye
evet bende duydum kampanyayı fakat 100 mb az

eren6523

eren6523

Üye
arkadaslar mb dusmuyor fakat ınternet cok yavas kac gundur gırıyorum avea ile dha hızlı gırıyorum turkcelle cok gec acılıyor sayfalar mb dusmuyor aveadada tl yok ınternet paketım yok bedavadan ınternete gırıyorum..

mesajı görünce çok şaşırdım galiba arkadaş şaka yapıyor.! avea'nın internetinin hızlı olması imkansız bir durum yada baz istasyonuyla filan gezmen lazım :ehe avea internet paketi aldımda 1 hafta kullanamadım hiç bir yerde çekmiyor zar zor açıyorum.turkcell kalitesi tartışılmaz :oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
genç tarife kullanıyorum internet 50krş:oke:

yaparsa

Üye
yabendede mb çok yavaşdüşüyor bana göre 100 mb tın çoktan dolması gerekirdi ama sorgulama yaptığımda 88 mb tınız var diyor sonradan bi sakata gelmeyelim

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
yabendede mb çok yavaşdüşüyor bana göre 100 mb tın çoktan dolması gerekirdi ama sorgulama yaptığımda 88 mb tınız var diyor sonradan bi sakata gelmeyelim

Olabilir,
Yavaş düşüş olduğu için dikkatli olunması lazım. Genelleme olarak ne kadar kullandığınızı bilirsiniz. Sona doğru yaklaşırken tedbirli olun.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bence çok pahalı hız olarak birşey diyemem ama diğer operatör sınırsız 8tl e.. internette turkcellden uzak duracaksın..

zerrin92

Üye
Ben bugün yaptırdım ,şimdi 5 TL aldı turkcell 1 ay sonra kulanmassam 5 tl dahamı alıcak.Yani 3 ay boyunca 100 mb yi geçmezzesm 5 tl mi ödicem sadece ?

serinaga

serinaga

Üye
Bencede pahalı, Alternatif olarak AVEA ikiz paket 250 Mbyte + 250 SMS 5 TL ... :evet:

zerrin92

Üye
Bilen biri yokmu?

Dreamcream

Üye
yaw ben zırt pırt kalan kotayı sorguluyorum, buna msj parası almıyolar dimi :) faturalı diye anlayamıyoz tabi, oradan geçirirler :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
yaw ben zırt pırt kalan kotayı sorguluyorum, buna msj parası almıyolar dimi :) faturalı diye anlayamıyoz tabi, oradan geçirirler :)

Ücretsizdir.

İnternet bakiyesini sorgulama
Paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN INTERNET yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.

Paket durum sorgulama ve paket içeriğinin bitimine dair SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 12 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.