3 Adımda Samsung Telefonlarda Şifre Kırmak--->

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
3 Adımda Samsung Telefonlarda Şifre Kırmak--->
*#56658378# yi tuşlayın.

Çıkan menüde Reset Phone Password'e basın.

Çıkan ekranda "RESET" yazısı görülecektir. Artık şifreniz kaldırılmıştır. Eğer hala şifre istiyorsa 8 tane sıfır(00000000) girin.

Çoğu Samsung Telefonlarda oluyor e-740 d900i vs. Dokunmatik Samsung'larda işe yaramıyor.

• Beğen
Tepkiler: tacettin44, memoli_bey ve kütahyalııı

halil ibrahimm

Üye
samsung e250 sim kilidi nasıl kırıldığını bilen varsa kısa mesajla bu numaraya göndersin lütfennnnnn

--------------- Ekleme ---------------

05399274598

aksi-kalpazan

Üye
ya arkadaşlar benim telefon şuan kapalı durum da açmak içinde sadece ve sadece o kodu girmem veya o kodu karşılayacak IMEI: ........ kodu girebilicegim girdigimdede bana telefonu acabilecek bi kodun olması gerekiyor ama bunlar galiba sadece nokia icin gecerli.. eger samsung icinde gecerli olan MASTERCODE SECURİTY CODE u bulursam sanırım iş çözülcek veya ben öyle zannediyorum... herneyse
yardımcıı olacakk telefon üstadı yokk muu ????

prens_501_

Üye
:bann:slm arkadaşlar kolay gelsin hepinize benimm samsung s5600 telefon kilidini bilmiyorum ne yapalım?:bann::pro::kop::hmmm:box:d:

Berk.Ozarslan

Berk.Ozarslan

Üye
Nası İşe Yaramıyor Samsung C3510 Telefonumda Çalıştı

yazmiyorum

Üye
Samsung E250 için sim kilidi olan hattı telefonda kullanılabilir hale getirmek için şunları yapabilirsiniz:
(bazı Samsung modellerinde de çalışıyor)

1. Telefon hatsız olarak açılır
2. Acil arama modunda resetlenir => *2767*2878#
3. Batarya çıkartılıp takılır ve sim kart yarı takılarak telefon açılır.
4. Telefon açılınca sim kart tam takılır, hala sim kart takın uyarısı vardır.
5. Bu haldeyken reset kodu girilir => *2767*3855#
6. Telefonda sim kart aynı şekilde çıkartılmadan açılıp kapanır
7. Yanlış sim aktif olmuştur.

Burada sim lock hala devrededir ancak hatalı ve kabul edilmeyen sim kart bu şekilde telefonda aktif hale getirilmiş olur. Bu işlem benzer samsung modellerinde de aynı şekilde çalışmaktadır. Misal: GT S5253, SGHA 777X, C 5130, GTE 1170i,... ve benzer modeller.

Diğer modellerde kalıcı olarak sim kilidini devredışı bırakmak için şunlar da yapılır (E250'de buradan sonra anlatılanlar çalışmamıştır)

1. Telefon açıkken şu girilir => *7465625*638*00000000*00000000#
2. Son olarak => #7465625*638*00000000#
(Yukarıdaki sıfırlar 8 rakam olmalıdır)

Burada anlattığım yöntemleri bizzat kendi cep telefonumda denedim ve çalıştı. İlk 7 madde yazdığım modellerde, son 2 madde ile sonradan verdiğim modellere ilk 7 maddeden sonra yapıldığında çalışıyor.

altunmerve

Üye
arkadaşım yaa elimde samsung gt-c3303k var en baştaki telefon kilidini açamıyorum ne olur yardım et.dokunmatik telefon oldugu için yıldız ve kare tuşları yok yaa:(((

ismyhouse

Üye
helal olsun kardeş epeydir uğraşıyordum ellerine sağlık

djomerrr

Üye
beyler bendede samsung galaxy s 2 var mazeclock tuş kilidi vardı çok fazla yanlış girmek yüzünden telefon kilitlendi telefonu samsung kies ile bağladım orda da kilitli dedi telefona erişemiyorum içersindeki resimleri alıp formatlayacam zaten nasıl yaparım bilgisi olan varsa paylaşabilirmi ???

furkan4999

furkan4999

Üye
Elinize sağlık.%100 işe yarıyor.

beyler bendede samsung galaxy s 2 var mazeclock tuş kilidi vardı çok fazla yanlış girmek yüzünden telefon kilitlendi telefonu samsung kies ile bağladım orda da kilitli dedi telefona erişemiyorum içersindeki resimleri alıp formatlayacam zaten nasıl yaparım bilgisi olan varsa paylaşabilirmi ???

Bende Android kulaniyorum.Telefonunda google hesabın varsa çoook kolay yaparsın.(yani markete girebiliyorsan).eğer yapamazsan www.googleandroid.gen.tr/forum adresinde s2 bölümünde yardımcı olurlar.
Not:Amacım site reklamı yapmak değil yardımlaşmak!Ancak yinede sakıncalı görülürse ilgili kısım sansürlenebilir

tugramurat

Üye
s5233w telefon kılıdını nasıl kıraım

tacettin44

Üye
denedim oldu samsung g 740 modelde

tedirgin62

tedirgin62

Üye
arkadaşlar samsung c3200 yukardaki yöntemerin hepsini denedim hala olmuyor

Üst Alt