29 ve 3g son kullanım tarihleri

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
29 ve 3g son kullanım tarihleri
2G ve 3G bağlantı teknolojilerinin son kullanma tarihi açıklandı.
Kademeli olarak 2026 ve 2029 yıllarında sırasıyla 2G ve 3G hizmetleri sona erecek.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Zamanada Telefon Kalmaz Heralde :ehe

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
2g forever

Sarangni

Sarangni

Üye
Erken bence bunların bitme tarıhı
Cok yatırım yapmaz bunlar 4.5g ye

Mecbur yapacaklar. Hali hazırda mevcut 2g ve 3g destekleyen baz istasyonlarının teknolojilerini 4.5G uyumlu hale gelecektir.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Mecbur yapacaklar. Hali hazırda mevcut 2g ve 3g destekleyen baz istasyonlarının teknolojilerini 4.5G uyumlu hale gelecektir.
3g nin yerine 2g baz istasyonlarına ağırlık verseler 4.5g için ozaman sorun olmaz

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Sarangni

Sarangni

Üye
3g nin yerine 2g baz istasyonlarına ağırlık verseler 4.5g için ozaman sorun olmaz

Teknoloji de çok hızlı bir değişim var. Belki baz istasyonu diye bir şey bile kalmaz direk uydular, atmosferin üstüne yerleştirilen balonlar vs gibi alternatifler aracılığı ile bu hizmetler verilebilir ileride.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Teknoloji de çok hızlı bir değişim var. Belki baz istasyonu diye bir şey bile kalmaz direk uydular, atmosferin üstüne yerleştirilen balonlar vs gibi alternatifler aracılığı ile bu hizmetler verilebilir ileride.
Oyle olursa iyi olur ama suan için hayal o

Sarangni

Sarangni

Üye
Oyle olursa iyi olur ama suan için hayal o

Niye hayal olsun ya hu. Google uçan balonlar ile internet hizmeti vermeye başladı ya da başlayacak. Ben çok uzak görmüyorum açıkçası hatta olması gereken bu. Zamanla kutuplaşan dünya, güvenlik tedbirleri ve herkesin her yerde bilgiye buluşma isteği gibi durumlar bu teknolojileri hızlı bir şekilde hayatımıza sokacaktır.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Niye hayal olsun ya hu. Google uçan balonlar ile internet hizmeti vermeye başladı ya da başlayacak. Ben çok uzak görmüyorum açıkçası hatta olması gereken bu. Zamanla kutuplaşan dünya, güvenlik tedbirleri ve herkesin her yerde bilgiye buluşma isteği gibi durumlar bu teknolojileri hızlı bir şekilde hayatımıza sokacaktır.
Ben ilerde olmaz demedim ki suan hayal dedım yarın ne olacağı hiç belli degil ki

Sarangni

Sarangni

Üye
cihanata_1

cihanata_1

Üye
2G ve 3G bağlantı teknolojilerinin son kullanma tarihi açıklandı.
Kademeli olarak 2026 ve 2029 yıllarında sırasıyla 2G ve 3G hizmetleri sona erecek.
o tarihte halen çalışn lte desteksiz tüm telefonlar çöp mü olacak yani:)

Üst Alt