Öneri 275 liraya garantili Lumia 820 alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
275 liraya garantili Lumia 820 alıyorum
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta dediğim gibi cihazı buldum. Hiçbir sıkıntısı yok alıyorum. Ne dersiniz

ON9

ON9

Üye
Bedava bence. Temiz ise çok mantıklı

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
620 den sonra ilaç gibi gelecek bence. Hiç kaçırma derim :)

• Beğen
Tepkiler: byibo

skynet

Üye
Şimdiden hayırlı olsun diyelim ozaman :)

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
en yüksek f/p oranı bence :) 275 liraya sağlam ve garantili bir 820 bulduysan hiç kaçırma.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve byibo
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
nerden buldun benim bir arkadaşta alacak ama nakit sıkıntısı çekiyor
bu fiyata o cihaz şahane

serinaga

serinaga

Üye
İlk çıktığından beri kullanıyorum, hiç beni üzmedi, başlangıçta tek sıkıntısı 8gb. hafızanın yetmemesi idi, ama şimdi Class 10 sıkı bir hafıza kartı ile yine kasılmadan, çakılmadan çık rahat kullanabilirsiniz. L1520 kullanıyorum ama L820'den de vazgeçemiyorum vesselâm. Ben 1250 TL. verip aldım bu cihazı, bu fiyata havada kap, kaçırma derim ...

• Beğen
Tepkiler: byibo

dark_13

Üye
hayırlısı olsun

byibo

byibo

Üye
bencede kaçırma ben çok memnunum

Peocawe

Peocawe

Üye
site üzerinden alıyorsan ya get ilan ile al ya da karşılıklı güveni sağladıktan sonra alışverişini yap. parayı verip cihazı alamama durumun olabilir. 2-3 ay da bir cihaz değiştiriyordum lumia ile tanışana kadar. 5 aydır lumiadayım. :p

StartTheGame

StartTheGame

Üye
site üzerinden alıyorsan ya get ilan ile al ya da karşılıklı güveni sağladıktan sonra alışverişini yap. parayı verip cihazı alamama durumun olabilir. 2-3 ay da bir cihaz değiştiriyordum lumia ile tanışana kadar. 5 aydır lumiadayım. :p

2 yıldır lumiadayım :p

• Beğen
Tepkiler: Peocawe

Üst Alt