240Hz Ekranıyla Excalibur G900 Büyülemeye Geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
240Hz Ekranıyla Excalibur G900 Büyülemeye Geliyor !
Casper sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruyla Excalibur modellerini 10.nesil işlemciler, yenilenmiş ekran kartları ve RGB klavyeleriyle Mayıs ayının başında satışa sunacağını açıkladı. Casper, Excalibur G900 ve Excalibur G770'i yenilenmiş özellikleriyle yeniden satışa çıkarmanın yanında Excalibur G780 adıyla yepyeni bir gaming laptopu da piyasaya çıkaracak.

240HZ Ekran Excalibur G900 ile Geliyor !

Casper yenilediği Excalibur G900 modelini 240HZ Ekran yenileme hızı ve 10.nesil işlemciyle kullanıcılarına sunacak. Ayrıca Excalibur G900 NVIDIA'nın son model ekran kartlarını da bünyesinde barındıracak ve unutulmaz bir oyun deneyimi sunacak.

Excalibur G780 17" Ekranıyla Gerçekliği Gözler Önüne Serecek

Casper
'ın Mayıs ayının başında kullanıcılarla buluşturacağı yeni modeli Excalibur G780 son nesil işlemcileri ve RTX Ekran kartının yanı sıra 17" ekranıyla da oyunlara odaklanmayı arttıracak. 8MMlik ince çerçevesiyle de oyun keyfini her alana rahatlıkla taşımak mümkün olacak.

Excalibur G770 Yenilendi

Gaming bilgisayar
olarak hali hazırda piyasada bilinen bir model olan Casper Excalibur G770, yenilenmiş ekran kartları, son nesil işlemcisiyle ve yenilenen RGB Klavyesiyle birlikte oyun keyfini daha da arttıracak gibi gözüküyor.

Tüm ürünler 'ın kendi web sitesinden konfigüre edilerek çeşitli versiyonlarla satın alınabilecek.

• Beğen
Tepkiler: funkankara ve Bilge Kader

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
17" ?

maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Direk Başlığa Baktım Birde Bi Kaç Nvidia YAzısı Gördüm Heralde Belli Ekran Kartları İle Uyumlu Diye Sandım Şu V Sync Filan Vardıya Hani Fpsyi 60 a Sabitliyordu Akıcı Oyun Deneyimi Sağlıyordu Filan :D O Tarz Bişi Sandım Laptop Olddugunu Fark Etmedim :D

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: maxiburaq ve PALA.
maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
:D:D yok hocam gaming laptop casperın. piyasada gaming laptop olarak 240hz fps bulmak zor o nedenle oyun laptopu arayışında olan arkadaşlara yararlı bi bilgi olarak diyerekten paylaştım Excalibur G900'ü

• Beğen
Tepkiler: Bilge Kader
Bilge Kader

Bilge Kader

Üye
Casper sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruyla Excalibur modellerini 10.nesil işlemciler, yenilenmiş ekran kartları ve RGB klavyeleriyle Mayıs ayının başında satışa sunacağını açıkladı. Casper, Excalibur G900 ve Excalibur G770'i yenilenmiş özellikleriyle yeniden satışa çıkarmanın yanında Excalibur G780 adıyla yepyeni bir gaming laptopu da piyasaya çıkaracak.

Casper yenilediği Excalibur G900 modelini 240HZ Ekran yenileme hızı ve 10.nesil işlemciyle kullanıcılarına sunacak. Ayrıca Excalibur G900 NVIDIA'nın son model ekran kartlarını da bünyesinde barındıracak ve unutulmaz bir oyun deneyimi sunacak.

Casper
'ın Mayıs ayının başında kullanıcılarla buluşturacağı yeni modeli Excalibur G780 son nesil işlemcileri ve RTX Ekran kartının yanı sıra 17" ekranıyla da oyunlara odaklanmayı arttıracak. 8MMlik ince çerçevesiyle de oyun keyfini her alana rahatlıkla taşımak mümkün olacak.

Excalibur G770 Yenilendi

Gaming bilgisayar
olarak hali hazırda piyasada bilinen bir model olan Casper Excalibur G770, yenilenmiş ekran kartları, son nesil işlemcisiyle ve yenilenen RGB Klavyesiyle birlikte oyun keyfini daha da arttıracak gibi gözüküyor.

Tüm ürünler 'ın kendi web sitesinden konfigüre edilerek çeşitli versiyonlarla satın alınabilecek.
Sağlam bi oyun bilgisayarı geliyor. Umarım fiyatı çok tuzlu olmaz

funkankara

funkankara

Üye

Casper

Excalibur G770 Yenilendi

Gaming bilgisayar

Nvidianın en yeni ekran kartları kullanılırsa son nesil işlemciyle birlikte canavar gibi gaminglaptop olur. bekleyelim bakalım Mayıs ayını

• Beğen
Tepkiler: maxiburaq
maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz satışa çıktı arkadaşlar bu arada:

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Donanımı göz büyüleyen cihazımız fiyatıyla gözleri kör ediyor.

funkankara

funkankara

Üye

Üst Alt