22 milyon dolar kazandıran fotoğraf

 • 9 Mart 2013
 • 708 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. ABD'de alkollü araç kullanmaktan hapse atılan ve unutulduğu için 22 ay boyunca sorgusuz sualsiz yatan Stephan Slevin 22 milyon dolar tazminat kazandı. Önemli sağlık sorunları yaşayan Slevin, kazandığı tazminata sevinemiyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  ABD'de alkollü araç kullanmaktan hapse atılan ve unutulduğu için 22 ay boyunca sorgusuz sualsiz yatan Stephan Slevin 22 milyon dolar tazminat kazandı. Önemli sağlık sorunları yaşayan Slevin, kazandığı tazminata sevinemiyor.

  ABD'nin New Mexico eyaletinde 2005 yılında alkollü araç kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan Steplan Slevin, cezaevine atıldıktan sonra unutuldu.

  Sorgusuz sualsiz 22 ay tek hücrede yaşamak zorunda bırakılan Slevin, iltihaplanan dişini kendi çekmek zorunda kaldı. Cezaevi koşullarından dolayı mantar enfeksiyonu kapan Stephan Slevin, 2007 yılında serbest bırakıldıktan sonra da sağlık sorunları yaşamaya devam etti. Travmatik stres bozukluğu yaşayan ABD'li mahkum Slevin, akciğer kanserine de yakalandı.

  22 MİLYON TAZMİNAT

  22 ay Dona Ana County Cezaevi'nde tek hücrede kaldıktan sonra 2007'de mahkemeye çıkarılan Stephan Slevin'in davası düştü. Sağlık sorunları yaşayan Slevin avukatı aracılığıyla tazminat davası açtı. ABD'deki bölge idare mahkemesi, 22 ay hapiste unutulan Stephan Slevin'e 22 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi.

  AKCİĞER HASTASI

  Bölge yönetimi temyize gitse bile Slevin'e 15.5 milyon dolar tazminat ödenecek. Ancak sağlık sorunları yaşayan ve "demokrasinin beşiğinde" 22 ay hapiste unutulan Slevin, kazandığı tazminata sevinemiyor. Post travmatik stres bozukluğu olan Slevin ayrıca akçiğer kanseriyle mücadele ediyor.

  'İNSANLIK ONURUNA UYGUN DAVRANILSIN'

  Tazminat davasını para için açmadığını ifade eden Stephan Slevin, hapishanede tutulan mahkumlara insanlık onuruna uygun davranılması için mesaj vermek amacıyla söz konusu davayı açtığını söyledi.
   


  Yazan: doctorrr
 2. para olmuş sağlık olmayınca
   
 3. o parada kanser tedavisie gider

  - - - Eklendi - - -

  Adam yemek/su ihtiyacını nasıl karşıladı acaba :hmmm
   
 4. İçki bütün kötülüklerin anasıdır diye boşa denmiyor.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 22:48