2100 senesi

Sponsorlu Bağlantılar

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
kim demiş 2012 de ölüyoz diye :d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:ehe

CS BETA

CS BETA

Üye
hcm hic birsey belli olmaz her ihtimale acık olmalıyız

Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
Olur mu ya 2012'de ölüyoruz işte komple. Mayalar demiş yani daha mı iyi hesapladınız onlardan:hih:
İstirham ederim lütfen yani...

:kop:

CS BETA

CS BETA

Üye
tm hcm siz ne derseniz o olsn

kleo26

Üye
yıl olmuş 2010 nedionuz siz

ahmetbzr

Üye
arkadaşlar uçan arabalar gerçek oldu bile piyasada 400.000 € dan şatışı var ama yanlızca 70 tane we hepsi satılmış :) we bu arabaları kullanmak için 40 saatlik yeterli oluyormuş . hava trafiğinide NASA kontrol edicekmiş.

maxibrk

maxibrk

Üye
2050 yıllarında petrolün tükeneceği söyleniyordu. başka enerji kaynakları bulamazlarsa dünya nüfusu da böyle artarsa acaba insanlık bu kafasıyla 2100 yılını pek göreceğe benzemiyor gibi.

Albert Einstein'e sormuşlar 3cü dünya savaşı nasıl olabilir diye. 3cü dünya savaşının nasıl olacağını bilmem ama dördüncü dünya savaşının taş ve sopalarla olabileceğini sanıyorum. demiş.

acaba 2100 yılında teknoloji nasıl olur? :icelim:

:kop::oke:Güzeldi.

fnldstntn

Üye
Bence kıyamet kopmazsa insanlar kafaların abir kask takıp herşeyi buradan kontrol edecek ve dünyada 1 erkeğe 10 dan fazla kadın düşecek en azından...

Perfect!

Üye
2100 e kadar kim öle kim kala
ama bence şu uçan arabalar falan daha eni yeni çıkmaya başlayabilir belki ham petrol bitmiş olur hidrojen ve bor kullanırız yakıtta güzel olur :D

GomenO

Üye
Ve aradan 1 yıl daha :d: kıyamet kopmazsa kaldı 89 yıl :D Fakat şimdiden 2100 yılında olacakları tahmin etmemiz çok güç. :megafon:Belki Dünya artık dolacak, aya göç edilecek :bigstar: keşke o zamanlarda hayatta kalabilsek:heyo:ayrıca genç kalsak :yuru ne iyi olurdu :ah

minoo

minoo

Üye
Jetgiller diyorum, başka bir şey demiyorum. Farklı bir gezegene göç de olabilir. Galakside her geçen gün yeni keşifler yapılıyor :hmmm

fireman87

fireman87

Üye
2100 senesinde çok güzel şeyler olur ama biz olmayız işte o kötü :vur

pelın_

Jetgiller:kop::kop:

blackmagic_502

Üye
gi-joe veya ironman'in giydiği gibi zırhlar olabilir...

.BlueTR

.BlueTR

Üye
2100 e kadar ölümsüzlük bulunursa hepimiz yaşarız(inşAllah)

Masha

Masha

Üye
Evet bende ölümsüzlük bulunur diyorum uçan araba falan neymiş :)

Üst Alt