2023 yılı sonunda

Sponsorlu Bağlantılar

2023 yılı sonunda dolar ₺ kuru kaç olur

• Kullanılan toplam oy
    4
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
2023 yılı sonunda
dolar ₺ kuru kaç olur

Baydırman

Baydırman

Moderator
Böyle devam ederse 20+

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
15 altı net.şeçim sonucuna görede düşer. Ha Bu Olay Olursa +99 Ekleyin Kura :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Tam aksine dolar 1 kuruş olur ülkemiz yüzde yüz ithalata geri döner. Bütün okullar kapatılır elektrik doğalgaz kesilir ve daha fazlası iç savaş çıkar nüfus yarı yarıya düşer veeeee ülke ABD ye satılır Rusya müdahale eder dünya savaşı çıkar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tam aksine dolar 1 kuruş olur ülkemiz yüzde yüz ithalata geri döner. Bütün okullar kapatılır elektrik doğalgaz kesilir ve daha fazlası iç savaş çıkar nüfus yarı yarıya düşer veeeee ülke ABD ye satılır Rusya müdahale eder dünya savaşı çıkar
sonra rüyadan uyarınız.

rüyamda askerdeydim. telefonmu sessize almadan kapatmıştım. sonra sınav gibi bişiye soktular bize. o sırada tam yazıyodum falan cebimdeki telefon çaldı. uyandım meğer çalar saat ötüyormuş. rüyadan uyandığımamı sevinsem yoksa zabagın göründe kalkıp işe gideceğimemi üzülsem bilemedim

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
çalışmayana para yok
yan gelip yatmak istiyorsan mezara giricen
Nasıl Para Yok Millet Veriyor Faize Aylık Kira Gibi Onunla Geçiniyor. Yani Bunu Ben Yapsam Heralde Başıma Gelmeyen Kalmaz. O Bankaya Uçak Düşer

• Kahkaha
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
  • Kahkaha
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
haramı bulaştırma işin içine
bak ben bulaştım daha da gurtulamadım
azar azar elimden uçup gidiyi paralar
Ne Demişler Az Laf Yalansız Az Parada Haramsız Olmazmış yada Tam Terside Olabilir. Hiç Olmadığı İçin Bilemiylrum. O Denyo Gibi Benimde 1 Çeketim Birde İmanım Var :D

• Beğen

Üst Alt