2017 Maxicep Yılbaşı Çekilişi - PlayStation 4 ve büyük sürprizler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Daha fazla rezillik olmadan bencede bitirilsin. Hediyesini falan geçtim mart ayına girecez ama ben siteye girdigim zaman hâlâ yılbaşı çekilişi görüyorum.
Bu site yeteri kadar üye kaybetti zaten. Bundan sonrada canlanacagini zannetmiyorum. Daha öncede söylemiştim bu sitede ki çoğu kişi konu açarak markette ki uygulamaların hepsini buraya kopyalayarak mesaj sayısı ve beğeni sayısı kasmaya çalışıyor. Politika tamamen yanlış. Android adına veya başka bir ışletim sistemi adına geliştirme yok. Android ile ilgili ne zaman çözemediğim bir sorunu buraya açsam neredeyse hiçbir zaman cevap alamıyorum. Çünkü anlayan bilen yok. Herkes mesaj kasma derdinde.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, İhtiyar., Murat Alper ve 3 diğerleri
BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
beni de ekleyin katılıyorum : )
twittter:
facebook:

0MG90

0MG90

Üye
Bence de artık bitirilsin. Katılım ne zamandır 150-160'ta.

• Beğen
Tepkiler: gokturk_28 ve İhtiyar.

gul1239

Üye
katıldım
facebook:
twitter:

mta122003

mta122003

Üye
Aynen Bitirin Bencede @Admin

phasan

phasan

Üye
Artık bu yarışma bitirirsin 2 aydır yılbaşı cekilişi yapılmadı o aradığınız aktif uyeleri zor bulursunuz admin arkadaşlar

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
@Admin

asigsasi

asigsasi

Üye
@Ozan @Dogus Pertez

• Beğen
Tepkiler: phasan
Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar katılım şartlarında başından bu yana 400 üye olmasını istemiştik ve normalde 1 Şubat 2017 de katılım sayısına ulaşmadığımız için yarışmayı sonlandıracağımız bilgisini vermemiz gerekiyordu ancak biz daha çok üyeye ve misafire yarışmamız duyulsun diye, aynı zamanda devam da etmesini isteyerek böyle bir karar aldık. Hata mı ettik bilmiyoruz yorumlara bakılırsa?

phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar katılım şartlarında başından bu yana 400 üye olmasını istemiştik ve normalde 1 Şubat 2017 de katılım sayısına ulaşmadığımız için yarışmayı sonlandıracağımız bilgisini vermemiz gerekiyordu ancak biz daha çok üyeye ve misafire yarışmamız duyulsun diye, aynı zamanda devam da etmesini isteyerek böyle bir karar aldık. Hata mı ettik bilmiyoruz yorumlara bakılırsa?
Bu yarışma sıkmaya başladı ben ve bır kaç arkadaşımız artık yarışmanın bitmesini istiyoruz

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, gokturk_28 ve Gofrettin115
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Bir çekilişin en önemli özelliklerinden biri belirlendiği tarihte gerçekleşmesidir. Yeterli sayıya ulaşmadı diye ikide bir yarışma uzatılırsa bu çekiliş olmaktan çıkar zaten. Bir ikinciside bu çekilişin ne zaman olacağı bile belli değil, yani ortada bir tarih yok. Ve geçen süre zarfı ile katılım sayısına bakılırsa 400 üyeyi bulması 2018'i bulacaktır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, gokturk_28 ve Lumiance
interka

interka

Üye
2018 yılbaşında yapılır işte daha güzel :D

Fx.sasser

Fx.sasser

Üye
bu çekiliş bitmez ya iptal olur yada daha aylarca beklenir yoksa

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115 ve phasan
phasan

phasan

Üye
Yarışma bitirilmeli

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
neden iptal olsun kİ ? katılanlar arasında çekiliş yapılsın. Nacizane fikrim budur. Teşekkürler.

Sorunun çözümünü bulamamaktan yakınan arkadaşlar pek araştırmadıkları için bualmamakta çözümü. Birzamanlar deli gibi Symbian geliştirme yapardık cwm ler havada uçuşurdu N8 ler C6-01 ler falan. Vel hasıl demem o ki beklentileriniz çok yüksek ve araştırmanız eksik olunca forumun kötü olduğunu düşünebilirsiniz ama ben yıllardır aradıklarımı bulmaktayım hatta eski tarihli konular bazen kilit çözüm olmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: gokturk_28

seyyid70

Üye
Diğer forum siteleri gibi bi ortam yok burada. Adminler keyfine gore banlamiyo. Siyasi kavga yok, aslinda coook eskiden beri uyeyim tabiki eski keyfi yok ama bence maxicep ayni maxicep. Zamaninda hackhell vardi bu iki siteden cikmiyodum. Ben aradigim seylere cevap buluyorum. Tavsiyem yonetici kadrosunu genisletip bu sayede daha fazla kisiye hitap etmeniz. Yoneticiler arasinda, elektronik muhendisi olsa, bilgisayar muhendisi olsa, teknisyen olsa bence cok daha renkli ortam olur tabi bu benim fikrim. Hem universite ogrencisi olursa vakti de bol olur sitede

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve one_useR_0007

marcovesta

Üye
Katılıyorum
Facebook adresim:
Twitter adresim:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Katılıyorum
Facebook :

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
En son katılımcı üye sayısı kaç admin valla 400 'ü zor bulur. Herkes bir arkadaşını getirse anca. 200 de bitirelim katılımı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt